AAR Bike indir

1.1.5

AAR Bike APK ile bisiklet kiralayabilirsiniz ve yalnızca qr kodunu okut. Android için AAR Bike indir 2022.
Geliştirici
LINKA
Sürüm
1.1.5
Actualización
1 Ekim 2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
20M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

Açıklama

AAR Bike indir için en güncel sürümü indir. Android için en güncel AAR Bike indir indir.
En son Sürüm ve Versiyonu indirebilmek için Regt sitemizi kullanabilirsiniz. AAR Bike indir için sitemizde bulunan Seyahat ve Yerel kategorisinde biri olan onlarca içerikten birini indirmeye çalışıyorsunuz. Bunun için kullanabileceğiniz, en kaliteli sitelerden biri olan Regt.eu tercih ettiniz.

Ayrıca Bakınız: AAR Bike indir Play Store Linki


88
/ 100


AAR Bike APK ile bisiklet kiralayabilirsiniz ve yalnızca qr kodunu okut. Android için AAR Bike indir 2022.

APK Detayları:

AAR Bike APK

AARBike mobil uygulması ile eposta doğrulaması yaparak üye olabilirsiniz. Harita üzerinden size en yakın istasyonları görebilirsiniz.Bisiklet kiralama için önce abonelik yapmalı ve hesabınıza aktif bir kredi kartı tanımlamalısınız . Sonra size en yakın parka giderek mabil uygulama üzerinden bisiklet numarası ile kiralama işlemini tamamlayabilirsiniz.

AAR Bike Mobil indir

AAR Bike Mobil indir ve sürüşler sekmesinden geçmiş kullanımlarınızı ve bunlara ait ödemelerinizi görebilirsiniz. Ödemeler sekmesinden güncel ücretlendirme planı ve ödeme yaptığınız aktif kredi kartı bilgilerinizi görebilirsiniz. Bize ulaşın bölümünden eposta ile görüş, öneri ve şikayetlerinizi ulaşabilirsiniz.

  1. AAR Bike Resmi WEB Sitesi

AAR Bike Nasıl Kullanılır?

AAR Bike indir

Ayarlar bölümünden kişisel bilgilerinizi , uygulamanın kullandığı eposta adresinizi ve uygulama hizmet sözleşmesini görebilir, uygulamadan güvenli çıkış yapabilirsiniz ve AAR Bike indir.

Regt.eu'dan AAR Bike indir indirmeyi tercih ettiniz için teşekkürler :D, Ayrıca APK indirme siteleri arasında en güvenilir sitelerden biri olmayı başardığımız için ve bunu sizin sayenizde başarabilidiğimiz için hepinize tekrardan teşekkürler. AAR Bike indir gibi onlarca .apk dosyasını güvenli ve hızlı bir şekilde indirmek için Seyahat ve Yerel kategorisine girin ve keyfini çıkarın. Ayrıca en güncel AAR Bike indir indir

Yenilikler

  • AAR Bike Mobil uygulaması güncellendi hemen indir

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir