Adana Web Tasarım

19.9

Android için WordPress cebinizde web yayıncılığının gücünü ortaya koyuyor. Bu bir web sitesi oluşturucusu ve çok daha fazlası!
Geliştirici
Automattic Inc
Sürüm
19.9
Actualización
27 May 2022
Gereksinimler
7.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

Açıklama

Adana Web Tasarım için en güncel sürümü indir. Android için en güncel Adana Web Tasarım indir.
En son Sürüm ve Versiyonu indirebilmek için Regt sitemizi kullanabilirsiniz. Adana Web Tasarım için sitemizde bulunan Sosyal Ağ kategorisinde biri olan onlarca içerikten birini indirmeye çalışıyorsunuz. Bunun için kullanabileceğiniz, en kaliteli sitelerden biri olan Regt.eu tercih ettiniz.

Ayrıca Bakınız: Adana Web Tasarım Play Store Linki


84
/ 100


Adana Web Tasarım ile firmanız için en güncel temalarını indirin. Android için en güncel Adana Web Tasarım 2022.

Android için WordPress cebinizde web yayıncılığının gücünü ortaya koyuyor. Bu bir web sitesi oluşturucusu ve çok daha fazlası.

APK Detayları:

Adana Web Tasarım

OLUŞTUR
– Büyük fikirlerinizi web’de bir ev haline getirin. Android için WordPress bir web sitesi üreticisi ve bir blog yapımcısıdır. Web sitenizi oluşturmak için kullanın.
– Geniş bir WordPress temaları yelpazesinden doğru görünümü ve hissi alın, ardından fotoğraflar, renkler ve yazı tipleri ile kişiselleştirin, böylece benzersiz bir şekilde siz olun.
– Dahili Hızlı Başlangıç ​​ipuçları, yeni web sitenizi başarı için hazırlamanız için kurulumun temelleri konusunda size rehberlik eder. (Biz sadece bir web sitesi yaratıcısı değiliz – eşiniz ve tezahürat ekibiniziz!)

Adana Web Tasarım Firması

İSTATİSTİKLER
– Sitenizdeki etkinliği takip etmek için web sitenizin istatistiklerini gerçek zamanlı olarak kontrol edin.
– Günlük, haftalık, aylık ve yıllık bilgileri inceleyerek hangi yayınların ve sayfaların zaman içinde en fazla trafik aldığını izleyin.
– Ziyaretçilerinizin hangi ülkeden geldiğini görmek için trafik haritasını kullanın.

Adana Web Tasarım Firmaları

BİLDİRİMLERİ
– Yorumlar, beğeniler ve yeni takipçiler hakkında bildirimler alın, böylece web sitenize tepki gösteren kişileri göreceksiniz.
– Sohbeti akmaya devam ettirmek ve okuyucularınızı onaylamak için göründükleri gibi yeni yorumları yanıtlayın.

Adana Web Tasarım 2022

– Güncellemeler, hikayeler, fotoğraf kompozisyonları duyuruları oluşturun – her şey! – editör ile.
– Fotoğraflarınızı ve sayfalarınızı kamera ve albümlerinizdeki fotoğraf ve videolarla canlandırın veya uygulama içi ücretsiz fotoğraf çekim koleksiyonuyla mükemmel görüntüyü bulun.
– Fikirlerinizi taslak olarak kaydedin ve eşiniz geri geldiğinde onlara geri dönün veya gelecek için yeni yayınlar planlayın, böylece siteniz her zaman taze ve ilgi çekici olsun.
– Yeni okuyucuların yayınlarınızı keşfetmesine yardımcı olmak ve kitlenizin büyümesini izlemek için etiketler ve kategoriler ekleyin.

Google Play Store Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=org.wordpress.android&hl=tr

OKUYUCU
– WordPress bir blog oluşturucudan daha fazlasıdır – bunu WordPress Reader’daki bir yazar topluluğuyla bağlantı kurmak için kullanın. Binlerce konuyu etikete göre araştırın, yeni yazarlar ve organizasyonlar keşfedin ve ilginizi çekenleri takip edin.
– Daha sonra kaydet özelliği ile sizi büyüleyen yayınlara tutun.

PAY
– Yeni bir yayın yayınladığınızda takipçilerinize sosyal medyada anlatmak için otomatik paylaşım ayarlayın. Facebook, Twitter ve diğerlerine otomatik olarak çapraz mesaj gönderme.
– Ziyaretçilerinizin onları ağları ile paylaşabilmesi ve hayranlarınızın büyükelçileriniz olmasına izin vermek için yayınlarınıza sosyal paylaşım düğmeleri ekleyin.

Adana En İyi Web Tasarım

Neden WordPress?

Dışarıda bir çok bloglama hizmeti, web sitesi kurucuları ve sosyal ağlar var. Neden web sitenizi WordPress ile oluşturun?

WordPress, web’in üçte birinden fazlasına güç sağlar. Hobi blogları ve Adana En İyi Web Tasarım her boyuttaki işletme, çevrimiçi mağaza, hatta internet üzerindeki en büyük haber siteleri tarafından kullanılmaktadır. Muhtemelen, sık kullandığınız web sitelerinin birçoğunun WordPress’te çalışıyor olması.

WordPress açık kaynak kodlu bir web sitesi yaratıcısıdır, yani herkes nasıl yapıldığını görebilir ve hatta katkıda bulunabilir. Diğer hizmetler ve sosyal ağlar tescilli, kapalı sistemlerdir; tam olarak nasıl çalıştıklarından veya ne yaptıklarından emin olamazsınız – ve ortadan kaybolabilirler!

Adana Web Tasarım Hizmeti

Adana Web Tasarım Hizmeti ve Android için WordPress, WordPress 4.0 ve sonraki sürümlerini çalıştıran kendi kendine barındırılan siteleri ve WordPress.com’daki tüm siteleri destekler. Tıpkı WordPress gibi, Android için WordPress de açık kaynak kodludur. https://apps.wordpress.com/contribute/ adresinde daha fazla bilgi alabilirsiniz. App ile ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Bize @WPAndroid adresinden bir tweet gönderin veya https://android.forums.wordpress.org/forum/troubleshooting adresindeki forumlarımızı ziyaret edin.

Regt.eu'dan Adana Web Tasarım indirmeyi tercih ettiniz için teşekkürler :D, Ayrıca APK indirme siteleri arasında en güvenilir sitelerden biri olmayı başardığımız için ve bunu sizin sayenizde başarabilidiğimiz için hepinize tekrardan teşekkürler. Adana Web Tasarım gibi onlarca .apk dosyasını güvenli ve hızlı bir şekilde indirmek için Sosyal Ağ kategorisine girin ve keyfini çıkarın. Ayrıca en güncel Adana Web Tasarım indir

Yenilikler

19.9:
- Düzenleyicideki bloklar için sürükle ve bırak
- Manşet bloklarında daha iyi renk kontrastı
- Düğmelerin blok biçimlendirme seçenekleri görünür kalıyor
- Yeni ve mevcut siteler için ayrı Hızlı Başlangıç görevleri
- Yayınlanan sayfalar için Bağlantıyı kopyala
- Kendi kendine barındırılan sitelerin blok düzenleyicisinde + simgesi yok
- Galeri bloklarında Bağlantı ver/Görsel boyutu ayarları
- Desteklenmeyen blok düzenleyicilerde tur afişi yok

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir