AirDroid dosyalar ve erişim APK

Actualización
22 Nis 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

Açıklama

AirDroid dosyalar ve erişim APK için en güncel sürümü indir. Android için en güncel AirDroid dosyalar ve erişim APK indir.
En son Sürüm ve Versiyonu indirebilmek için Regt sitemizi kullanabilirsiniz. AirDroid dosyalar ve erişim APK için sitemizde bulunan Android kategorisinde biri olan onlarca içerikten birini indirmeye çalışıyorsunuz. Bunun için kullanabileceğiniz, en kaliteli sitelerden biri olan Regt.eu tercih ettiniz.

Ayrıca Bakınız: AirDroid dosyalar ve erişim APK Play Store Linki


59
/ 100


nblg stp com sand airdroid apk indir 2023 by Regt.eu

AirDroid dosyalar ve erişim APK

Çok Ekranlı Hayatınıza Zevk Katın
AirDroid, en iyi mobil idare paketindir. Farklı platformlar içinde dosyalar aktarmana, mobil cihazları yansıtmana ve uzaktan test etmene, bilgisayarda mesajlar almana ve bunları yanıtlamana imkan tanır. AirDroid, aleti direkt PCden veya hatta kablosuz olarak Webden tam olarak kontrol etmene ve yönetmene yardımcı olabilir.

Başlıca Özellikler:
1. Dosya Aktarımı
– AirDroid, her türlü dosyayı Windows, Mac, Linux ve mobil cihaz benzer biçimde değişik platformlarda, aynı ağ üstünde ve hatta uzaktan aktarmayı destekler.
– Müzik, video, resim, gif, apk, link ve aktarmak dilediğiniz her türlü dosyayı gönderin.
2. Ekran Yansıtma
Ekranını öğrencilerinle veya iş ortaklarınla paylaşabilmen için Android cihazlarını PCye kablosuz olarak yansıtabilirsin. Ayrıca oyunlarını veya resimlerini izleyicilerinle daha bereketli halde paylaşmak üzere yayınını da AirDroid ile çevrim içi yürütebilirsin.
3. Android aleti Uzaktan Kontrol Et
Cihazlarına kök erişim izni vermeksizin Android cihazlarının kontrolünü tam olarak eline alabilirsin. Hızlı ayar yalnızca için AirDroid PCye bağlanman icap eder. Android cihazlarında yapmak istediğin her şeyi uzaktan yapabilir, mesela oyunlar oynayabilir, bir uygulamayı açabilir, telefon durumunu kontrol edebilirsin.
Bir Android aleti başka bir Android cihazdan uzaktan test etmen gerekiyorsa, kontrol eden aygıt için AirMirror uygulamasını indirmen gerekir.
4. Uzaktan Kamera
Uzaktan kamera özelliği, hem ön aynı zamanda arka kameraların merceğini görmenize, cihazın çevresindeki ortamı reel zamanlı olarak izlemenize destek olabilir.
5. SMS ve Rehber yönetimi
– AirDroid PC masaüstü istemcisi ve Web AirDroid ile SMS mesajları alın, cevaplayın ve gönderin.
– Telefonunuzda kayıtlı mesajları ve kişiyi idare etme.
6. Bildirim Aynası
İzin verilen tüm uygulamalardan gelen telefon bildirimlerini bilgisayarınıza yansıtın. Masaüstü istemcilerinden gelen mobil mesajları (WhatsApp, Facebook Messenger, Telegram, Line ve Kik) yanıtlayın.
7. PCde aramalar yap
Telefon numaralarını toplu olarak direkt AirDroid masaüstü istemcisine aktarabilir, tıklayarak arama yapabilir ve müşterilerinle veya arkadaşlarınla ahize veya telefonun Bluetooth kulaklığı üzerinden konuşabilirsin.

AirDroid: dosyalar ve erişim Son Sürüm

8. Yedekleme ve Senkronizasyon
Telefondan bilgisayara resim ve video yedekleme.
9. Telefonu Bul
Cihazın kaybolduğunda cihazını izleyebilir, kilitleme isteği gönderebilir yada Telefonu Bulma özelliğini etkinleştirdikten sonra yabancıların kişisel verilerine yetişme ihtimaline karşı cihazını silebilirsin.
*AirDroid, internet.Airdroid.Comda Telefonu Bul hususi durumunu kullandığınızda cihazlarınızın konumunu reel zamanlı olarak göstermek için arka planda konumu kullanır.
10. Dosyalarını internet.Airdroid.Com adresinde yönet Uzaktan fotoğrafları, zil seslerini ve videolarını yönet, APKleri yükle, kur ve kaldır.

SSS:
AirDroid kullanmaya nasıl başlanır?
AirDroid Personal, Dosya Aktarımı, Uzaktan Kumanda, Ekran yansıtma, Uzaktan Kamera, SMS ve Dosya Yönetimi gibi birçok mükemmel özelliğe sahiptir. Tüm özelliklerin keyfini çıkarmak için, AirDroid masaüstü istemcisini yüklemeniz veya direkt internet.Airdroid.Comu kullanmanız gerekir.

AirDroid ücretsiz mi?
AirDroidi yerel alan ağı altında ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Yerel olmayan bir ağ altında çalışırken, parasız hesabın 200MB / ay veri limiti vardır ve uzak kamerayı kullanamaz. Sınırsız uzak veriden istifade etmek ve tüm işlevlerin ve hizmetlerin kilidini açmak için premiuma yükseltmenizi öneririz.

Ekibimizle bağlantı kurun
Yardım Merkezi: https://help.Airdroid.Com/
Twitter: https://twitter.Com/AirDroidTeam
Facebook: https://feysbuk.Com/AirDroid

Her mesaja yanıt veremeyebiliriz, ama hepsini okuyoruz! Teşekkürler!

Regt.eu'dan AirDroid dosyalar ve erişim APK indirmeyi tercih ettiniz için teşekkürler :D, Ayrıca APK indirme siteleri arasında en güvenilir sitelerden biri olmayı başardığımız için ve bunu sizin sayenizde başarabilidiğimiz için hepinize tekrardan teşekkürler. AirDroid dosyalar ve erişim APK gibi onlarca .apk dosyasını güvenli ve hızlı bir şekilde indirmek için Android kategorisine girin ve keyfini çıkarın. Ayrıca en güncel AirDroid dosyalar ve erişim APK indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir