Android için Video Oynatıcı Tüm Biçim APK

Actualización
1 Haz 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

Açıklama

Android için Video Oynatıcı Tüm Biçim APK için en güncel sürümü indir. Android için en güncel Android için Video Oynatıcı Tüm Biçim APK indir.
En son Sürüm ve Versiyonu indirebilmek için Regt sitemizi kullanabilirsiniz. Android için Video Oynatıcı Tüm Biçim APK için sitemizde bulunan Android kategorisinde biri olan onlarca içerikten birini indirmeye çalışıyorsunuz. Bunun için kullanabileceğiniz, en kaliteli sitelerden biri olan Regt.eu tercih ettiniz.

Ayrıca Bakınız: Android için Video Oynatıcı Tüm Biçim APK Play Store Linki


59
/ 100


nblg stp free online hd video player apk indir 2023 by Regt.eu

Android için Video Oynatıcı Tüm Biçim APK

Video Oynatıcı, güçlü ve hususi bir zeki oynatma HD video oynatıcıdır.Video oynatıcı Android için Tüm Biçim, TÜM video formatlarını destek sunar, 4K / ultra HD video dosyaları, gelişmiş donanım ivmesi, zeki oynatma, basit kullanım, şık tasarım ile en iyi HD video oynatıcıdır Ayrıca, hususi videonuzun cihazınızı kullanan kişiler tarafından silinmesini yada görülmesini de engeller.
Video Oynatıcı Tüm Biçim, profesyonel bir video oynatma ve yemleme aracıdır. Video Oynatıcı, bütün video dosyalarını otomatikman tanımlar, yüksek çözünürlüğünde olan oynatır, süratli ve pürüzsüz HD video oynatma kalitesinden keyif almanızı sağlar.
HD Video oynatıcı, Android cihazlarınız için lüzumlu bir yazılımdır. Videoların ve filmlerin keyfini çıkarmak ne olursa olsun en iyi partneriniz!

Tüm Format Video Oynatıcıları:
Video Oynatıcı, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MOV, MP4, WMV vb. Dahil olmak üzere bütün popüler video formatlarını destekler.

Akıllı sınıflandırılmış videoları yönetin:
Video Oynatıcı, cihazınızdaki ve SD Kartınızdaki TÜM video dosyalarını otomatik olarak tanımlayarak, videoyu süratli bir biçimde bulup oynatmanıza imkan tanır. Videolarınızı daha iyi yönetmenize yardımcı olur. Ayrıca, videolarınızı hızlı bir halde tekrar adlandırabilir, kesebilir, silebilir ve paylaşabilirsiniz.

Yüksek nitelik ve HD oynatma:
Donanım çözme kullanarak Video Oynatıcı, donanım hızlandırmanın avantajından yararlanın. Android 8.0a kadar bütün cihazlarınızda hızlı bir biçimde çalışmaya başlayabilir ve en harika filmleri oynatma deneyimi elde etmek için HD kalitesinde oynatılan en iyi HD videoların keyfini çıkarabilirsiniz.

Akıllı videolarınızı oynatın:
Video Oynatıcı, en son oynatılan ilerlemeyi ve HD Kalitede otomatik oynatmayı hatırlamanıza destek olan en iyi video yöneticisidir.

Android için Video Oynatıcı Tüm Biçim indir

Özel videolar için gizyazı ayarla:
Gizli videolarınızı gizlemek ve yönetmek için bir klasördeki güvenli şifreyi girin. Özel videolara güvenli adımlarla erişin ve hiç bir şey için endişelenmeniz gerekmez. Şifreyi unuttuysanız, şifrenizi emniyet sorularınızla geri alabilirsiniz.

Kolay ve huzurlu test:
Video Oynatıcı, videoyu izlerken monitör parlaklığını ve video sesini kolayca ayarlamak için hareketleri destek sunar.
Videoların ilerlemelerini ve oynatılacak son yada sonraki videoyu süratli bir biçimde kontrol etmek için düğmeyi tıklayabilirsiniz. Buna ek olarak, kilitleme ekranı, yüzer pencere oynatma, yatay ve dikey monitör değişiklik yapma, mevcut arayüzün kırpılması, ekran boyutları özelliklerinin ayarlanması sizin için hazır!

Şık tasavvur ve renkli temalar:
Video Oynatıcı, kolay, şık bir stil ve fileli sahneler ile tasarlanmıştır. Özel video oynatıcınızı yapmak için altı renkli temanın en sevdiğini seçebilirsiniz.

HD Video Oynatıcı kuvvetli ve hususi bir parlak zeka oynatma video oynatıcı. HD video oynatıcısında size en harika deneyimi sunmak için mücadele ediyoruz. Umarım video oynatıcısında oynayan filmlerin keyfini çıkarırsınız.

Uyarı: Video oynatıcı ücretsiz bir video oynatıcıdır, sadece çevrimiçi videoları indirmek için desteklenmez. Tüm çevrimiçi videolar YouTube tarafınca kullanım şartlarına uygun olarak sunulur.

Regt.eu'dan Android için Video Oynatıcı Tüm Biçim APK indirmeyi tercih ettiniz için teşekkürler :D, Ayrıca APK indirme siteleri arasında en güvenilir sitelerden biri olmayı başardığımız için ve bunu sizin sayenizde başarabilidiğimiz için hepinize tekrardan teşekkürler. Android için Video Oynatıcı Tüm Biçim APK gibi onlarca .apk dosyasını güvenli ve hızlı bir şekilde indirmek için Android kategorisine girin ve keyfini çıkarın. Ayrıca en güncel Android için Video Oynatıcı Tüm Biçim APK indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir