APK Parser APK indir 2022

1.0.4

Geliştirici
SteelWorks
Sürüm
1.0.4
Actualización
12 Kasım 2018
Gereksinimler
4.0 ve sonrası
Boyut
7,2M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

Açıklama

APK Parser APK indir 2022 için en güncel sürümü indir. Android için en güncel APK Parser APK indir 2022 indir.
En son Sürüm ve Versiyonu indirebilmek için Regt sitemizi kullanabilirsiniz. APK Parser APK indir 2022 için sitemizde bulunan Araçlar kategorisinde biri olan onlarca içerikten birini indirmeye çalışıyorsunuz. Bunun için kullanabileceğiniz, en kaliteli sitelerden biri olan Regt.eu tercih ettiniz.

Ayrıca Bakınız: APK Parser APK indir 2022 Play Store Linki


72
/ 100


APK Parser için en güncel dosyayı indirmek için Regt.eu sitesinden indir. APK Parser APK indir ile son sürüm .apk dosyasını indir 2022.

Bir apk dosyasını olası kaynak koduna ayrıştırabilir. Bu uygulamayla, bir apk yapısının derinliklerine inebilir ve ondan resimler de çıkarabilirsiniz. (yetkili olun veya kendi kullanımınız için) ya da doğrudan Regt tarafından oluşturulan kategori olan APK Mod indir işlemini yapabilirsiniz.

APK Parser APK

APK Parser tam olarak isminin sunduğu şeyi yapmanıza izin verir: cihazınıza kayıtlı olan herhangi bir APK’yı düzenlersiniz. Ve APK’ye sahip değilseniz, kurduğunuz herhangi bir uygulamadan onu çıkarabilirsiniz.

APK Parser Pro APK

APK Parserle iki çeşit düzenleme arasından seçim yapabilirsiniz: FULL EDIT, bir APK’dan gelen dosyaları tekrar yapılandırmanıza izin verir; ve SIMPLE EDIT ise bir APK içindeki dosyalarınızın yerini değiştirmenizi sağlar. İlki çok daha kompleks ve zorlu bir süreçtir, ikinci düzenleme çeşidi ise çok daha kolay yapılabilir.

APK Parser Son Sürüm APK indir 2022

Hangi çeşidi seçerseniz seçin, APK’nin herhangi bir yönünü düzenlemenin ne kadar kolay olduğunu fark edeceksiniz. Bir uygulamanın arka plan görüntüsünü değiştirebilir, yabancı dil ekleyip çıkarabilir ve hatta izinleri silebilirsiniz. Her şey ne kadar becerikli olduğunuza göre değişir.

APK Parser Nedir, Ne işe Yarar?

APK Parser… incelikli bir uygulamadır. Düzgün kullanıldığında, neşe getirir, fakat kötü kullanıldığında… Hiçbir şey getirmez. Her durumda, uygulamanın yardım sayfasındaki uygulamayı düzgün kullanmak için tavsiye ve bazı örnekler bulabilirsiniz ve APK Parser APK indir.

Regt.eu'dan APK Parser APK indir 2022 indirmeyi tercih ettiniz için teşekkürler :D, Ayrıca APK indirme siteleri arasında en güvenilir sitelerden biri olmayı başardığımız için ve bunu sizin sayenizde başarabilidiğimiz için hepinize tekrardan teşekkürler. APK Parser APK indir 2022 gibi onlarca .apk dosyasını güvenli ve hızlı bir şekilde indirmek için Araçlar kategorisine girin ve keyfini çıkarın. Ayrıca en güncel APK Parser APK indir 2022 indir

Yenilikler

V1.0.4:
updated lib
V1.0.3:
a crash issue fix
V1.0.2:
initial version

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir