Asphalt 9 Legends APK

1.0.74

Asphalt 9 Legends APK APK indir için en güncel sürümü indir. Android için en güncel Asphalt 9 Legends APK APK indir.
Version
1.0.74
Updated
26 May 2022
Requirements
4.4 ve sonrası
Size
1.0
Get it on
Google Play

Report this app

Images

Description

Asphalt 9 Legends APK için en güncel sürümü indir. Android için en güncel Asphalt 9 Legends APK indir.
En son Sürüm ve Versiyonu indirebilmek için Regt sitemizi kullanabilirsiniz. Asphalt 9 Legends APK için sitemizde bulunan Android Oyunlar kategorisinde biri olan onlarca içerikten birini indirmeye çalışıyorsunuz. Bunun için kullanabileceğiniz, en kaliteli sitelerden biri olan Regt.eu tercih ettiniz.

Ayrıca Bakınız: Asphalt 9 Legends APK Play Store Linki


58
/ 100


nblg stp com gameloft android ANMP GloftA9HM apk indir 2023 by Regt.eu

Asphalt 9 Legends APK

Asphalt 9: Legendsta bir sürü internasyonal markanın yanı sıra Ferrari, Porsche, Lamborghini ve W Motors gibi üst düzey üreticilerin elinden çıkmış meşhur arabaların direksiyonuna geç. Tek ve oldukça oyunculu modlarda, gerçek hayattan dinamik mekanlarda sürüşe çık, akrobasiler yap, artışlar yakala. Asphalt 8: Airborneun yaratıcılarından bir yarış adrenalini patlaması elinin altında!

Üst düzey hiper arabalar
Üst derslik markalardan yüksek hızlı motorlu araçlar hazır, 70den fazlası toplaman için seni bekliyor. Dünyanın en ünlü marka ve üreticilerinin imzasını taşıyan bu arabaların hepsi itinayla seçildi, üstelik her biri kişiselleştirilebilir estetik özelliklere sahip. Dünyanın dört bir yanında yarışacağın arabanı seçtikten sonra kaporta boyasını, jantlarını ve tekerleklerini kişiselleştirebilir yada üstüne değişik beden parçaları monte edebilirsin.

Otomatik ve manuel yarış kontrolleri
Becerilerinin seviyesini yükselt ve manuel kontrolün sağlamış olduğu şaşmaz isabetlilikle sokaklarda bir profesyonel benzer biçimde yarış. Seyir modunu tercih ediyorsan arabanın direksiyonuna doğrultu veren sürüş test sistemi TouchDrive™ tam senlik, tek yapman ihtiyaç duyulan kararları almak ve zamanlamayı ayarlamak. Bu özellik sayesinde ortama, müzik ve ses efektlerine odaklanabilirsin.

Etkinlik ve Kariyer Modu
60tan fazla sezon ve 900den fazla etkinlik barındıran Kariyer Modunda gerçek bir sokak yarışı macerasına atıl. Asphalt 9un Etkinlikler kısmında deneyimleyebileceğin yeni meydan okumalar her zaman mevcut, ödüller de cabası.
Asphalttaki diğer oyunculara karşı yarışmak için sınırı olan süreli etkinliklerde oynayabilir yada sürükleyici hikayelerde ilerleyebilirsin.

Yarış heyecanı
Gerçekçi yarış heyecanı ile Asphalt 9da arcade oyun tarzının en saf halini deneyimle. Yansıma/parçacık efektleri, HDR işleme, realistik ses efektleri ve ünlü müzik sanatçılarından eserler içeren şarkı listesi sayesinde kendini yarışa kaptırman güvence.

Çok oyunculu mod ve yarış kulübü
Çevrimiçi çok oyunculu modu arabanı gerçek sokak yarışı aksiyonunda kontrol edecek.
Dünyanın farklı yerlerinden rakip oyunculara –bununla beraber istersen aynı anda 7sine– karşı kıran kırana bir yarış menfaat. Sürüş, drift, akrobasiler ile Kulübüne extra puanlar kazandır.

Asphalt 9: Legends 2022 Versiyon

Farklı mekanlarda beraber oynayın ve yarışın, çok oyunculu Kulüp lider panosunda zirveye tırmanıp ödüllerin kilidini açın.
_____________________________________________

Resmi web sitemizi ziyaret et: http://gmlft.Co/website_TR
Yeni blogumuza göz at: http://gmlft.Co/central

Bizi toplumsal medyada takip etmeyi unutma:
Facebook: http://gmlft.Co/SNS_FB_TR
Twitter: http://gmlft.Co/SNS_TW_TR
Instagram: http://gmlft.Co/SNS_IG
YouTube: http://gmlft.Co/GL_SNS_YT
Forum: http://gmlft.Co/A9_Forums

Gizlilik Politikası: https://www.Gameloft.Com/tr/privacy-notice/
Kullanım Şartları: http://www.Gameloft.Com/tr/conditions-of-use
Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi: http://www.Gameloft.Com/tr/eula

Regt.eu'dan Asphalt 9 Legends APK indirmeyi tercih ettiniz için teşekkürler :D, Ayrıca APK indirme siteleri arasında en güvenilir sitelerden biri olmayı başardığımız için ve bunu sizin sayenizde başarabilidiğimiz için hepinize tekrardan teşekkürler. Asphalt 9 Legends APK gibi onlarca .apk dosyasını güvenli ve hızlı bir şekilde indirmek için Android Oyunlar kategorisine girin ve keyfini çıkarın. Ayrıca en güncel Asphalt 9 Legends APK indir

What's new

Asphalt 9 Legends  APK indir için en güncel sürümü indir. Android için en güncel Asphalt 9 Legends APK indir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *