Squid Game indir | Squid Game izle, 2021 TR Dublaj

Squid Game Son Dakika Güncellemeleri hakkında yazdığımız bu yazıda dizi hakkında ki açıklamalar, izleme ve indirme linklerinden bahsedeceğiz. Squid Game indir yada bir diğer türevi olan izle başlığı adı alında yapılan yasa dışı yayınlardan kesinlikle uzak durmanızı açıklamaktayız.

APK Detayları:

Squid Game indir

Squid Game indir, Hwang Dong-Hyuk tarafından yazılan ve yönetilen bir Güney Kore yapımı hayatta kalma, gizem, gerilim ve korku konulu drama televizyon dizisidir. Lee Jung-jae, Park Hae-soo ve Wi Ha-joon’un rol aldığı dizi 9 bölümden oluşmakla beraber Netflix tarafından Eylül 2021’de yayınlandı ve kısa bir süre içerisinde sosyal medyada ve seyirciden büyük ilgi gördü.

Dizi toplumda borç batağına sürüklenmiş, para ihtiyacı ile yanıp tutuşan olan bir grup insanın aldıkları gizemli davetleri kabul etmeleriyle ucunda hayalini bile kuramayacakları bir para ödülü olan, çocuk oyunlardan oluşan yarışmaya katılmalarını ve yaşadıkları belli başlı olayları konu alıyor. Ancak oynadıkları oyunları kaybettiklerinde onları büyük bir ölüm riski bekliyor.

Squid Game 2. Sezon İzle

Para sıkıntısı çeken yüzlerce oyuncu, çocuk oyunlarında yarışmaları için aldıkları tuhaf daveti kabul eder. İçeride onları cazip bir ödül ve ölüm riski beklemektedir.

Tekrar hatırlamak adına dizi tarafındaki lider Bridgerton‘un 82 milyon farklı hesap tarafından izlendiği görülüyor. İkinci sırada 76 milyon farklı hesap tarafından izlene Lupin, üçüncü sırada ise yine 76 milyon ile The Witcher her alıyor. Film tarafında ise 99 milyon farklı hesap tarafından izlenen Extraction ilk sırada yer alıyor.

Squid Game Konusu Ne ?

Ek bilgi olarak bu filmin yakında yenisi de geliyor. İkinci sırada 89 milyon ile Bird Box, üçüncü sırada ise 85 milyon ile Spenser Confidential bulunuyor. Bu verileri Netflix’te yayınlanmalarının ilk 28 günü üzerinden çıkaran ve diziyi ya da filmi sadece 2 dakika kadar izleyenleri de hesaba katan Netflix, yukarıda da dediğimiz gibi belirli içerikleriyle gerçekten çok ses getirmeyi sürdürüyor.

Squid Game Oyuncuları

Rolü : Seong Gi-Hun
Rolü : Cho Sang-Woo
Rolü : Jang Deok-Soo
Rolü : Hwang Joon-Ho

Squid Game İzle Güvenli mi ?

Squid Game dizisinde, ölüm riski olan bir yarışmaya katılan bir grup insanın yaşadıkları konu ediliyor. Karakterlerden Ki-Hoon, çalıştığı şirket tarafından işine son verilir ve işsizlik sebebiyle canı pahasına 40 milyon dolarlık yarışmaya katılmaya karar verir. Sang-Woo ise onun çocukluk arkadaşıdır. Ne kadar yakın olsalar da iki arkadaş birbirinden çok farklı hayatlar yaşamıştır. Sang-Woo, yoksul bir ailede büyüyüp çok önemli bir üniversiteden mezun olmayı başarmıştır. O, çalıştığı şirketin kriz yaşaması sebebiyle Ki-Hoon ile birlikte hayatta kalma yarışmasına girmeye karar verir ve Squid Game indir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir