Connect Play

1.0.2

Gelin ve bir Connect Play ortağı olun. Etkinliğinizi işinize en uygun şekilde basit ve objektif bir şekilde planlıyor ve gerçekleştiriyoruz.
Geliştirici
SILVESTRE MARINHO DO CARMO
Sürüm
1.0.2
Actualización
24 Mayıs 2019
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
3,0M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

Açıklama

83 / 100

Connect Play ile sizler için listelenen içerikleri hemen edinin. Muhteşem bir APK olan Android için Connect Play APK indir.

APK Detayları:

Connect Play APK

Kırsal açık artırmalarda 30 yıldan fazla deneyime sahip profesyoneller tarafından kurulan Connect, daha hızlı ve daha hızlı dönen bir dünyaya ayarlanmış bir şirkettir. İşimiz ve hedefimiz her şeyden önce Brezilyalı yetiştiricinin yanında olmak, ihtiyaç ve beklentilerini büyük bir özveri ve şeffaflıkla karşılamaktır. Bizim gibi, yaratıcının damarlarında kararlılık ve sonuçlara odaklanma var. Ve yorulmadan çalıştığımız onlara ulaşmak içindir.

Connect Play APK Son Sürüm

Ekibimiz yaptığı iş konusunda tutkulu ve deneyimi güvene, sonuçlara bağlılığa ve müzayedenize bağlılığa bağlamak istiyor.

Gelin ve bir Connect Play Son Sürüm için ortağı olun. Etkinliğinizi işinize en uygun şekilde basit ve objektif bir şekilde planlıyor ve gerçekleştiriyoruz.

  • regt.eu ile apk indir
  • basit kullanıcı arayüzü
  • tüm karakterlerin kilidi açıldı
  • muhteşem özelliklere sahip bir apk

Connect Play PC

Connect Play PC için bilgisayarınıza güncel bir Android Emülatör kurabilirsiniz. Bu APK dosyasını bilgisayarda kullanmak isterseniz öncelikle bilgisayarınıza bir Android Emulatör kurun ve APK dosyasını Emülatöre yükleyin. Ardından standart yükleme işlemini gerçekleştirin.

Güncel Connect Play İndirme Linki

Güncel Connect Play indirme linki için Çal dijital TV aboneliği ile Connect Play’in bir müşteri olarak size göre. Eğer erişebilir hangi oynamak servisleri abone hangi TV paketi bağlıdır. Connect Play ile, başka bir ekranda görmek için telefonunuzda veya tabletinizde veya Airplay üzerinden apk bakabilirsiniz. İsveç’te, doğru nedenlerle TV Çal fonksiyonunu bağlayın.

Connect Play Nedir?

Connect Play Nedir – 30 yıldan fazla kırsal açık artırma deneyimine sahip profesyoneller tarafından kurulan Connect Play, hızla değişen dünyaya odaklanıyor. Çalışmamız ve amacımız her şeyden önce Brezilyalı yetiştiricilerin ihtiyaçlarını ve beklentilerini büyük bir özveri ve şeffaflıkla karşılamalarına yardımcı olmaktır. Yaratıcı ruhun sonuçlarına kararlı ve odaklandığımız gibi, bu amaca ulaşmak için yorulmadan çalışıyoruz. Bu hedefi başarmak için. Ekibimiz çalışmaları konusunda tutkuludur ve deneyimi güven, özveri ile sonuçlara ve müzayedelere birleştirmeyi ummaktadır.

Google Play Store Link’i: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.connectleiloes

Connect Play Kurulumu 2021

  1. İlk olarak, en son sürümü Connect Play APK dosyasını regt.eu ile apk indir ücretsiz olarak indirin.
  2. Tam indirme işleminden sonra, dosya yöneticisine gidin ve APK dosyasını bulun.
  3. APK dosyasını tıklayın ve Android cihaza yükleyin.
  4. Kurulum sırasında bir hata oluşursa, Mobil Ayarlara gidin. Bununla beraber Bilinmeyen Kaynaklar için Ayarları etkinleştirin.
  5. Apk dosyasını yeniden yükleyin.

Connect Play kurulumu için Öncelikle “APK indir” butonundan Connect Play Apk dosyalarını Android cihazınıza indirin. Bu işlemden sonra Connect Play Apk indir APK dosyasını indirdiğiniz konuma gelerek, APK dosyasının üzerine tıklayarak kurulum işlemine başlayabilirsiniz. Daha detaylı anlatım için bir alt linke tıklayın.

Yenilikler

Düzeltmeler ve İyileştirmeler

APK Güncellendi

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir