DMCA

Daha fazla bilgi edinmek veya sitemizin feragatnamesi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen regteu[at]protonmail.com adresinden e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Regt.eu için sorumluluk reddi beyanları

Bu web sitesindeki tüm bilgiler – https://regt.eu – iyi niyetle ve sadece genel bilgi amaçlı yayınlanmaktadır. Regt.eu, bu bilgilerin eksiksizliği, güvenilirliği ve doğruluğu konusunda herhangi bir garanti vermez. Bu web sitesinde bulduğunuz bilgilere (Regt.eu) ilişkin herhangi bir işlem yapmak kesinlikle kendi sorumluluğunuzdadır. Regt.eu, web sitemizin kullanımıyla ilgili herhangi bir kayıp ve / veya zarardan sorumlu tutulamaz. Feragatnamemiz, Feragatname Oluşturucu Çevrimiçi ve Feragatname Oluşturucu yardımıyla oluşturulmuştur.

Web sitemizden, bu harici sitelere giden köprüleri takip ederek diğer web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Yararlı ve etik web sitelerine yalnızca kaliteli bağlantılar sunmaya çalışırken, bu sitelerin içeriği ve niteliği üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur. Diğer web sitelerine yapılan bağlantılar, bu sitelerde bulunan tüm içerik için bir öneri anlamına gelmez. Site sahipleri ve içerik bildirimde bulunulmadan değiştirilebilir ve ‘kötü’ olabilecek bir bağlantıyı kaldırma fırsatımız olmadan önce gerçekleşebilir.

Ayrıca, web sitemizden ayrıldığınızda, diğer sitelerin bizim kontrolümüz dışında olan farklı gizlilik politikalarına ve şartlarına sahip olabileceğini de unutmayın. Herhangi bir işletmeye girmeden veya herhangi bir bilgi yüklemeden önce lütfen bu sitelerin Gizlilik Politikalarını ve bunların “Hizmet Şartları” nı kontrol ettiğinizden emin olun.

Razı olmak
Web sitemizi kullanarak, feragatnamemizi ve şartlarını kabul etmiş olursunuz.

Güncelleme (18.07.2022/dd.mm.yyyy)
Bu dokümanı güncellersek, değiştirirsek veya değişiklik yaparsak, bu değişiklikler belirgin bir şekilde buraya gönderilir.

tr: İçerik kaldırma talepleri için mail atınız, 3-5 iş günü içerisinde içeriğin sizin olduğu doğrulanır ve hak sahibiyseniz içerik kaldırılır: regteu[at]protonmail.com

en: For content removal requests, send an e-mail, within 3-5 business days, the content will be verified as yours and if you are the owner, the content will be removed: regteu[at]protonmail.com

Yorumlar kapalı.