Google Fotoğraflar APK

Updated
6 Haz 2022
Requirements
4.4 ve sonrası
Size
1.0
Get it on
Google Play

Report this app

Images

Description

Google Fotoğraflar APK için en güncel sürümü indir. Android için en güncel Google Fotoğraflar APK indir.
En son Sürüm ve Versiyonu indirebilmek için Regt sitemizi kullanabilirsiniz. Google Fotoğraflar APK için sitemizde bulunan Android kategorisinde biri olan onlarca içerikten birini indirmeye çalışıyorsunuz. Bunun için kullanabileceğiniz, en kaliteli sitelerden biri olan Regt.eu tercih ettiniz.

Ayrıca Bakınız: Google Fotoğraflar APK Play Store Linki


59
/ 100


nblg stp com google android apps photos apk indir 2023 by Regt.eu

Google Fotoğraflar APK

Google Fotoğraflar, foto ve videolarınızı otomatik organize edilmiş, kolay paylaşılabilir biçimde saklamak için kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

– Dünyadaki en iyi fotoğraf ürünü – The Verge

– Google Fotoğraflar yeni olmazsa olmaz fotoğraf uygulamanız – Wired

Resmi Google Fotoğraflar uygulaması, günümüzün fotoğraf çekim biçimlerine müsait olarak geliştirildi. Paylaşılan albümler, otomatik yapımlar, gelişmiş bir düzenleme paketi benzer biçimde mühim özellikler içerir. Ayrıca her Google Hesabı ile 15 GB depolama kapasitesi sunulur. Tüm fotoğraf ve videolarınızı otomatik olarak yüksek kalitede veya özgün kalitede yedeklemeyi seçebilirsiniz. Yedeklemelere dilediğiniz cihazdan ve photos.Google.Com adresinden erişebilirsiniz.

Resmi uygulama ile aşağıdaki özelliklerden yararlanabilirsiniz:

15 GB DEPOLAMA ALANI: 15 GBa kadar fotoğraf ve videoyu olarak yedekleyebilirsiniz. Yedeklemelere arzu ettiğiniz cihazdan ve photos.Google.Com adresinden erişebilirsiniz. Fotoğraflarınız güvende ve size özeldir. 1 Haziran 2021den önce yüksek kalitede yedeklediğiniz fotoğraf ve videolar Google Hesabı depolama kapasitesi kotanızdan düşülmez.

YER AÇIN: Telefonunuzda yer sorunu endişesi yaşamayın. Güvenle yedeklenen fotoğraflar tek bir dokunuşla cihazınızın depolama alanından kaldırılabilir.

OTOMATİK YAPIMLAR: Fotoğraflarınızdan otomatikman oluşturulmuş film, kolaj, animasyon ve panorama gibi yapımlarla fotoğraflarınıza yaşam verin. Dilerseniz bu yapımları siz de kolayca oluşturabilirsiniz.

GELİŞMİŞ DÜZENLEME PAKETİ: Fotoğrafları tek bir dokunuşla dönüştürebilirsiniz. Pratik ve güçlü resim düzen araçları yardımıyla içeriğe hassas filtreler uygulayabilir, ışığı ayarlayabilir ve daha pek fazlaca muamele yapabilirsiniz.

PAYLAŞIM ÖNERİLERİ: Akıllı paylaşım önerileri yardımıyla, fotoğraflarını arkadaşlarınıza zahmetsizce verebilirsiniz. Arkadaşlarınız da kendi fotoğraflarını ekleyebilir.

Google Fotoğraflar 2022 Versiyon

HIZLI VE GÜÇLÜ ARAMA: Artık, bir fotoğrafı bulmak için o fotoğrafta gözüken şahıs, yer ve nesnelere göre arama yapabilirsiniz. Etiketleme gerekmez.

DİNAMİK ALBÜMLER: Görmek istediğiniz kişi ve hayvanları seçtiğinizde Google Fotoğraflar, onların yer almış olduğu fotoğraflar çekildikçe bunları uygun albümlere otomatik olarak ekler. Albümleri manuel olarak güncellemeniz gerekmez.*

ALBÜMLER: Dakikalar arasında telefon yada bilgisayarınızdan albüm oluşturun. Bir geziye yada zaman dilimine ilişkin en iyi resim karelerine nazaran tavsiye edilen albümler görebilirsiniz.*

GOOGLE LENS: Doğrudan bir fotoğrafta, tanım edilmesi zor şeyleri arayın ve işlemler yapın. Metin kopyalayıp çevirebilir, bitki ve hayvanları tanımlayabilir, takviminize faaliyet ekleyebilir, internette ürün bulabilir ve daha pek fazlaca şey yapabilirsiniz.

BİRKAÇ SANİYEDE FOTOĞRAF GÖNDERİN: Dilediğiniz şahıs, e-posta adresi veya telefon numarasıyla anında fotoğraf paylaşabilirsiniz.

PAYLAŞILAN KİTAPLIKLAR: Güvendiğiniz birinin fotoğraflarınıza erişmesine izin verin.

Ayrıca, Google Onea abone olarak Google Hesabınızda özgün kalitede fotoğraf ve videolar için kullanabileceğiniz depolama alanını artırabilirsiniz. Abonelik fiyatları ABDde, 100 GB için aylık 1,99 ABD dolarından adım atar. Fiyatlar ve kullanılabilirlik bölgeye bakılırsa değişir.

– Google One Hizmet Şartları: https://one.Google.Com/terms-of-service

– Google One İçin Fiyatlandırma: https://one.Google.Com/about

Ek yardım için https://support.Google.Com/photos adresini ziyaret edin

*Yüze göre gruplandırma, dinamik albümler ve albümler bütün ülkelerde kullanıma sunulmamıştır.

Regt.eu'dan Google Fotoğraflar APK indirmeyi tercih ettiniz için teşekkürler :D, Ayrıca APK indirme siteleri arasında en güvenilir sitelerden biri olmayı başardığımız için ve bunu sizin sayenizde başarabilidiğimiz için hepinize tekrardan teşekkürler. Google Fotoğraflar APK gibi onlarca .apk dosyasını güvenli ve hızlı bir şekilde indirmek için Android kategorisine girin ve keyfini çıkarın. Ayrıca en güncel Google Fotoğraflar APK indir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *