Huobi APK indir

6.7.9

Huobi APK ile Bitcoin ve diğer bütün alt coinleri satın alabilirsiniz. Android için Global 2022 en güncel Huobi APK indir.
Geliştirici
Huobi Pro
Sürüm
6.7.9
Actualización
Ocak 10, 2022
Gereksinimler
5.0 ve Üstü
Boyut
119M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

Açıklama

Huobi APK indir için en güncel sürümü indir. Android için en güncel Huobi APK indir indir.
En son Sürüm ve Versiyonu indirebilmek için Regt sitemizi kullanabilirsiniz. Huobi APK indir için sitemizde bulunan Coin Uygulamaları kategorisinde biri olan onlarca içerikten birini indirmeye çalışıyorsunuz. Bunun için kullanabileceğiniz, en kaliteli sitelerden biri olan Regt.eu tercih ettiniz.

Ayrıca Bakınız: Huobi APK indir Play Store Linki


89
/ 100


Huobi APK ile Bitcoin ve diğer bütün alt coinleri satın alabilirsiniz. Android için Global 2022 en güncel Huobi APK indir.

APK Detayları:

Huobi APK

Huobi Global (www.huobi.com), kendisini güvenli ve güvenilir dijital varlık ticareti ve varlık yönetimi hizmetleri sağlamaya adamış lider bir küresel dijital varlık borsasıdır. 2013 yılında kuruluşundan bu yana. Huobi Global APK, dünya çapında 130’dan fazla ülkeyi kapsayan, en son teknoloji, çok çeşitli ürünler ve gerçek bir küresel varlık ile kendisini farklı kılan önde gelen bir kripto para birimi ticaret platformu haline geldi.

Huobi APK Nasıl Kullanılır?

Huobi APK nasıl kullanılırAdanmışlık: Huobi Global, küresel kullanıcı tabanı için profesyonel, güvenli ve şeffaf dijital varlık alım satım hizmetleri sağlamayı taahhüt eder.

Boyut: 130’dan fazla ülkede bulunan ve toplam ticaret hacimlerinde günde ortalama milyarlarca dolar olan on milyonlarca kullanıcımız var. Bu, likidite ve verimli fiyatlandırma sağlamaya yardımcı olur.

Huobi Resmi Web Sitesi

Huobi indir 2022

Huobi indir ve çeşitlilik: Benzersiz jetonlar, vadeli işlemler ve türevler gibi diğer borsaların sahip olmadığı son derece gelişmiş ürünler sunuyoruz. Güvenlik: Tek bir güvenlik olayı olmadan sekiz yıl boyunca güvenli operasyonları sürdürdük. Kullanıcıların dijital varlıkları, bir Huobi hesabı aracılığıyla erişilebilen çok imzalı kripto cüzdanlarında saklanır. Kararlılık: Huobi Global indir‘in önde gelen teknoloji ekipleri, dağıtılmış paralel teknolojimizi ve yüksek hızlı sipariş eşleştirme motorumuzu yönetmeye ve geliştirmeye kendini adamıştır.

bkz: En popüler ve En güvenilir Coin Uygulamaları sayfamızı takip edin!

Huobi 6.7.9 indir

Huobi 6.7.9 indir ve profesyonellik: Finansal risk kontrol ekibimiz, ortalama olarak finansal hizmetler sektöründe on yılı aşkın deneyime sahiptir. Ürün Özellikleri:

 • 1. Çoklu para birimi ticaretini destekler: LTC/BTC, ETH/BTC, BCH/BTC, ETC/BTC, BTC/USDT, LTC/USDT, ETH/USDT, BCH/USDT, ETC/USDT ve daha fazlası.
 • 2. Gerçek zamanlı fiyatlandırma
 • 3. Profesyonel, gerçek zamanlı grafikler ve endeks analizi
 • 4. Esnek ticaret yöntemleri: limit emirleri, piyasa emirleri ve stop-limit emirleri
 • 5. Para çekme ve para yatırma işlemlerinin hızlı kredilendirilmesi
 • 6. 7/24 çok dilli müşteri hizmetleri
 • 7. Kullanışlı varlık arama motoru
 • 8. Stratejik ve algoritmik ızgara ticaret sistemleri

Huobi Global Mobil indir

Yeni Kullanıcılar İçin Hoş Geldiniz Bonusu: Başlamak için kaydolun ve yeni kullanıcı görevlerini takip edin ve sınırlı süreli 170 ABD doları tutarında bir hoşgeldin bonusu kazanın ve  Huobi Global Mobil indir.

Bizi takip edin:
Twitter: https://twitter.com/HuobiGlobal
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCABkgL5rRAk61E2Qtjtqcxw

Regt.eu'dan Huobi APK indir indirmeyi tercih ettiniz için teşekkürler :D, Ayrıca APK indirme siteleri arasında en güvenilir sitelerden biri olmayı başardığımız için ve bunu sizin sayenizde başarabilidiğimiz için hepinize tekrardan teşekkürler. Huobi APK indir gibi onlarca .apk dosyasını güvenli ve hızlı bir şekilde indirmek için Coin Uygulamaları kategorisine girin ve keyfini çıkarın. Ayrıca en güncel Huobi APK indir indir

Yenilikler

Yeni özellikler:

 1. Daha iyi kullanıcı deneyimi için bazı hatalar düzeltildi.
 2. Aç kalmak. Aptalca kalmak. ——Whole Earth Catalog
 3. Huobi APK indir - Global Mobil

Not:
Bazı işlevler, Huobi Global'in eski sürümlerinde çalışmayabilir. Lütfen Uygulamanızı en son sürüme güncelleyin.

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir