Karekök Video Çözüm

Cihaza göre değişir

Karekök Video Çözüm için hemen sitemize girip çözün. Hemen Regt.eu ile Android için Karekök Video Çözümleri indir. Karekök Uygulaması 2022.
4.8/5 Oylar: 6
Geliştirici
FERNUS
Sürüm
Cihaza göre değişir
Actualización
5 Şubat 2021
Gereksinimler
Cihaza göre değişir
Boyut
Cihaza göre değişir
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

Açıklama

Karekök Video Çözüm için en güncel sürümü indir. Android için en güncel Karekök Video Çözüm indir.
En son Sürüm ve Versiyonu indirebilmek için Regt sitemizi kullanabilirsiniz. Karekök Video Çözüm için sitemizde bulunan Android Uygulamalar kategorisinde biri olan onlarca içerikten birini indirmeye çalışıyorsunuz. Bunun için kullanabileceğiniz, en kaliteli sitelerden biri olan Regt.eu tercih ettiniz.

Ayrıca Bakınız: Karekök Video Çözüm Play Store Linki


89
/ 100


Karekök Video Çözüm için hemen sitemize girip çözün ve izle. Hemen Regt.eu ile Android için Karekök Video Çözümleri indir.

APK Detayları:

Karekök Video Çözümleri

Kitaptaki soru çözümlerini görebileceğiniz ücretsiz uygulama. Soruların tamamının çözümü yapılmaktadır. Eksik soruların çözümleri tamamlandıkça uygulama içerisinde güncellenmektedir. Karekök Çözümleri, sana testlerin cevap anahtarlarını vermekle yetinmez, her bir sorunun yazılı çözümünü ve güçlü öğretmen kadrosu tarafından çekilen anlatımlı çözüm videolarını da sunar.

Güncel Karekök Çözümleri indir

Karekök Video Çözümleri 2021
Karekök Video Çözümleri 2021

Karekök Video Çözüm indir ve gerek dijital testlerdeki gerekse basılı testlerdeki tüm soruların videolu çözümlerine hemen ulaşır, hiç beklemeden, anında istediğin sorunun çözümünü izleyebilirsin. Üstelik ücretsiz bir şekilde videoları izlemek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Android için Karekök Video Çözüm APK

Karekök Video Çözüm: Rehberlik ekibimiz YKS, TYT, AYT, LGS sınava hazırlık sürecinde sana özel öneri ve yazıları seninle paylaşır; deneme analizi, motivasyon ve stres yönetiminde destek olur. Dilersen online görüşmelerle en verimli programı oluşturma ve takibini sağlamaya yardımcı olur.

  1. Karekök Soru Çözümleri indir
  2. Güncel Karekök Soruları

Karekök Uygulamasının Geliştiricisi: https://play.google.com/store/apps/dev?id=7704437305331823648

Karekök Video Çözüm Uygulaması

Karekök Video Çözüm, fiziksel olarak yüz yüze olmayı gerektiren özel ders konseptini online eğitim sürecine uyarlayarak yeni bir özellik sunuyor! Ev ortamında, seçkin eğitmenlerden bire bir canlı ders alarak çalışmalarına devam edebilir; pahalı özel dersler veya kurslar yerine, bir saatlik özel dersin yarı fiyatına sorularını sorabilirsin.

Karekök Video Çözüm 2021

Soru Çözümü: YKS, LGS, AYT, TYT, YDT, KPSS ve ALES’e hazırlıkta Karekök’e soru sor, anında açıklamalı çözüm cebine gelsin, çözülmeyen sorun kalmasın! Çözümde anlamadığın bir kısım olursa eğitmenimizle birebir iletişime geçebilir, ek açıklama talebinde bulunabilirsin.

Karekök Video Çözüm Nasıl İndirilir?

Android için Karekök uygulamasını indirin. Bu uygulama size muhteşem avantajlar sağlamakta. Şimdi size kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde Karekök’ü .apk dosyasını nasıl indirilir diye göstereceğiz. Öncelikle indir butonundan Karekök Video Çözüm APK dosyasını indiriyorsunuz. İndirdiğiniz bu dosya .apk dosya türü ile birlikte cihazınızın İndirilenler dosyasının içinde olması gereklidir. Bu dosyası Regt.eu‘dan indirdikten sonra inmiş olan .apk dosyasına tıklayarak standart kurulum işlemlerini yapabilirsiniz. Regt.eu ile binlerce oyun ve uygulamanın apk dosyalarını indirebilirsiniz ve iyi kullanımlar.

Google Play Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.fernus.karekok.sorucozum&hl=tr

Belirli tarih ve saatlerde eş zamanlı olarak uygulama üzerinden gerçekleştirilecek “Türkiye Geneli Deneme Sınavları” ile genel sıralamanı ve puanını görebilirsin. Ayrıca diğer deneme sınavlarıyla da kendini test ederek eksiklerini giderebilirsin. Çözdüğün deneme sınavlarının tüm istatistikleri sana sunulur. Bu istatistiklerle eksik konularını tespit ederek çalışma programını düzenleyebilir, haftalık ve aylık gelişimini gözlemleyebilirsin. Karekök Video uygulaması ile kendi çalışma programını hazırlayabilir, günlük ve haftalık program takibini uygulama üzerinden yapabilirsin.

Karekök Soru Çözüm

YKS’ye hazırlanan herkese, istediği üniversite ve bölümü kazandırmak için tasarlanan Türkiye’nin ilk ve tek kişiye özel üniversiteye hazırlık çözümü Karekök Çözüm, üniversiteye hazırlığı cebine getiriyor. Karekök Video Uygulaması, üniversiteye hazırlık sürecinin başından sonuna kadar sunduğu kişiselleştirilmiş rehberlik hizmeti, çalışma planlaması, farklı tipte on binlerce soru ve çözüm videolarıyla kullanıcılarını adım adım hedeflerine ulaştırıyor.

  • Regt.eu ile apk indir
  • Karekök uygulaması indir
  • Karekök Çözüm uygulaması

TYT, AYT ve LGS için geri sayım başladı. YKS ve LGS hazırlıkta geleneksel yöntemler ise artık eskide kaldı. Üniversiteye hazırlık sürecinde rakiplerinin önüne geçmek için yeni teknolojilerden faydalan. Evde, okulda, dershanede… Hangi derse, hangi konuya, ne kadar çalıştın? Farklı kaynaklarda kullandığın soru bankalarını, girdiğin deneme sınavlarını çalışma programına ekleyebilirsin.

Karekök Soru Çözümleri

karekök soru çözüm uygulaması video 2021
karekök soru çözüm uygulaması video 2021

Böylece ne durumda olduğunu her zaman takip edebilirsin. Karekök ile favori YKS veya LGS kaynakları arasında dilediğini seçebilirsin. Sana göre bir yayınevinin Türkçe soruları, diğer yayınevinin Matematik soruları mı daha iyi? İstediğin yayınevini seç, derslerin soru sıklığını belirle, doğru sorularla üniversite ve lise hedefine ulaş. Karekök Video Çözüm’la herhangi bir testi çözerken iki seçeneğin var. İstersen testin tamamını çözüp, cevaplarını ve çözüm videolarını izleyebilir, istersen de çözdüğün her sorudan sonra anında cevabını görebilir, çözüm videosunu izleyerek ilerlersin.

Karekök Video Çözüm LGS/YKS/KPSS

Karekök Video Uygulaması; YKS, LGS, TYT, AYT, YDT, KPSS ve ALES’e hazırlanan öğrencilere çözemedikleri sorularda uzman eğitmen ağı ile ortalama 15 dakikada açıklamalı ve kaliteli hızlı çözüm desteği sağlayan bir soru çözüm uygulaması. Karekök Video Çözüm, eğitim teknolojilerine getirdiği bakış açısını online eğitim ve sınav hazırlık sürecinde de sürdürerek yeni özelliklerini sizlerle buluşturmaya devam ediyor Android için Regt.eu ile Karekök Video Çözüm Uygulaması.

Regt.eu'dan Karekök Video Çözüm indirmeyi tercih ettiniz için teşekkürler :D, Ayrıca APK indirme siteleri arasında en güvenilir sitelerden biri olmayı başardığımız için ve bunu sizin sayenizde başarabilidiğimiz için hepinize tekrardan teşekkürler. Karekök Video Çözüm gibi onlarca .apk dosyasını güvenli ve hızlı bir şekilde indirmek için Android Uygulamalar kategorisine girin ve keyfini çıkarın. Ayrıca en güncel Karekök Video Çözüm indir

Yenilikler

  • Karekök Video Çözüm
  • Karekök Uygulaması
  • Karekök Video Çözümleri indir

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir