Nesine

3.17.0.1

Sporun kalbi Turkiye’nin en büyük stadyumu Nesineapp’te atıyor! Nesine APK indir - İddia Bülteni Uygulaması - Sporun kalbi Turkiye’nin en büyük stadyumu Nesineapp’te atıyor!
Geliştirici
let yazılım
Sürüm
3.17.0.1
Actualización
24 Ocak 2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
18M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

Açıklama

Nesine için en güncel sürümü indir. Android için en güncel Nesine indir.
En son Sürüm ve Versiyonu indirebilmek için Regt sitemizi kullanabilirsiniz. Nesine için sitemizde bulunan Android Uygulamalar kategorisinde biri olan onlarca içerikten birini indirmeye çalışıyorsunuz. Bunun için kullanabileceğiniz, en kaliteli sitelerden biri olan Regt.eu tercih ettiniz.

Ayrıca Bakınız: Nesine Play Store Linki


50
/ 100


Sporun kalbi Turkiye’nin en büyük stadyumu Nesineapp’te atıyor!

En hızlı gol bildirimleri, canlı sonuçlar, iddaa programı, detaylı istatistikler, ayrıntılı takım karşılaştırmaları ve oyuncu bilgileri cebinize geliyor.

Alışılan arayüzünü modern dokunuşlarla yenileyen iddaa uygulamasıyla, dünyanın dört bir yanında oynanan maçların heyacanını doyasıya yaşayın.

Futbol ve basketbolda 800’den fazla lig ve turnuvadan kadrolara, canlı skorlara, maç sonuçlarına, fikstürlere, sıralamalara, takım ve oyuncu istatistiklerine ücretsiz olarak ulaşın.

HIZLI CANLI SKORLAR
Maçlardan gol haberlerini top çizgiyi geçer geçmez alın. Maç öncesi hatırlatmalar, maç başlangıcı, devre arası, maç bitiş uyarıları da anında cebinize gelsin.

Regt.eu'dan Nesine indirmeyi tercih ettiniz için teşekkürler :D, Ayrıca APK indirme siteleri arasında en güvenilir sitelerden biri olmayı başardığımız için ve bunu sizin sayenizde başarabilidiğimiz için hepinize tekrardan teşekkürler. Nesine gibi onlarca .apk dosyasını güvenli ve hızlı bir şekilde indirmek için Android Uygulamalar kategorisine girin ve keyfini çıkarın. Ayrıca en güncel Nesine indir

Yenilikler

  • APK indir

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir