OGM Materyal

1.0.0

OGM Materyal APK indir - T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan resmi Mobil Soru Bankası uygulamasıdır.
Geliştirici
OGM Materyal
Sürüm
1.0.0
Actualización
5 Şubat 2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
7,7M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

Açıklama

OGM Materyal için en güncel sürümü indir. Android için en güncel OGM Materyal indir.
En son Sürüm ve Versiyonu indirebilmek için Regt sitemizi kullanabilirsiniz. OGM Materyal için sitemizde bulunan Android Uygulamalar kategorisinde biri olan onlarca içerikten birini indirmeye çalışıyorsunuz. Bunun için kullanabileceğiniz, en kaliteli sitelerden biri olan Regt.eu tercih ettiniz.

Ayrıca Bakınız: OGM Materyal Play Store Linki


51
/ 100


T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan resmi Mobil Soru Bankası uygulamasıdır. 9, 10, 11 ve 12. Sınıf düzeyinde Türk Dili ve Edebiyatı, Tarih, Coğrafya, Felsefe Grubu, Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji ve İngilizce derslerinin tüm ünitelerini (200 ünite) kapsayan toplamda 14130 sorudan oluşan Mobil Soru Bankası çevrim içi ve çevrim dışı olarak tüm öğretmen ve öğrencilerimizin kullanımına açıktır.

Regt.eu'dan OGM Materyal indirmeyi tercih ettiniz için teşekkürler :D, Ayrıca APK indirme siteleri arasında en güvenilir sitelerden biri olmayı başardığımız için ve bunu sizin sayenizde başarabilidiğimiz için hepinize tekrardan teşekkürler. OGM Materyal gibi onlarca .apk dosyasını güvenli ve hızlı bir şekilde indirmek için Android Uygulamalar kategorisine girin ve keyfini çıkarın. Ayrıca en güncel OGM Materyal indir

Yenilikler

  • APK indir

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir