Remini APK indir

2.5.0.202122083

Remini  APK indir için en güncel sürümü indir. Android için en güncel Remini APK indir.
Developer
Splice Video Editor
Version
2.5.0.202122083
Updated
Jun 13, 2022
Requirements
6.0
Size
11M
Get it on
Google Play

Report this app

Images

Description


84
/ 100


Remini  APK indir için en güncel sürümü indir. Android için en güncel Remini APK indir.
En son Sürüm ve Versiyonu indirebilmek için Regt sitemizi kullanabilirsiniz. Remini APK indir için sitemizde bulunan Photography kategorisinde biri olan onlarca içerikten birini indirmeye çalışıyorsunuz. Bunun için kullanabileceğiniz, en kaliteli sitelerden biri olan Regt.eu tercih ettiniz.

Ayrıca Bakınız: Remini – AI Photo Enhancer Play Store Linki

Remini APK

Eski, pikselli, bulanık veya hasarlı resimlerinizi tek bir dokunuşla yüksek çözünürlüklü fotoğraflara dönüştürün!

Remini, istediğiniz herhangi bir görüntüyü bulanıklığı gidermek, geri yüklemek ve geliştirmek için son teknoloji Yapay Zeka kullanır. Eski anılarınızı alın ve onlara çarpıcı, kristal netliğinde HD kalitesinde yeni bir yaşam süresi verin.

100 milyondan fazla fotoğraf şimdi yeniden canlandırıldı. Remini fotoğraf düzenleyici, dünyanın en popüler ve sevilen geliştirici uygulamalarından biridir. Eski aile fotoğraflarınızı tarayın, onları canlandırın ve birlikte anıları hatırlayın!

——– Remini’yi kullanarak… ——–
– Portrenizi, özçekiminizi veya grup resminizi HD’ye çevirin—yüz ayrıntılarıyla inanılmaz!
– Eski, bulanık, çizik fotoğrafları onarın
– Eski ve eski kamera fotoğraflarını temizleyin
– Odaklanmayan resimleri netleştirin ve bulanıklığı kaldırın
– Düşük kaliteli fotoğraflarda piksel sayısını artırın ve onları rötuşlayı

Remini Full APK indir

Deneyiminizi tatmin edici hale getirmek için sürekli iyileştirmeler ve yeni özellikler getirmek için AI modeline sürekli çalışıyoruz! En son güncellemeler için tekrar kontrol edin.

Uygulama şu dillerde mevcuttur: İngilizce, Hintçe, Japonca, Korece, Portekizce, Rusça, Basitleştirilmiş ve Geleneksel Çince, İspanyolca ve Tayca.

Abone olun veya tüm premium özelliklere sınırsız erişime sahip olun.

• Abonelik süresi: haftalık, aylık, yıllık
• Satın alma işleminizi onayladığınız anda ödemeniz Google Hesabınızdan tahsil edilecektir.
• Satın alma işleminden sonra Hesap Ayarlarınızdan aboneliklerinizi yönetebilir ve otomatik yenilemeyi kapatabilirsiniz.
• Mevcut dönemin bitiminden en az 24 saat önce otomatik yenilemeyi kapatmadığınız sürece aboneliğiniz otomatik olarak yenilenecektir.
• Yenileme maliyeti, cari dönemin bitiminden 24 saat önce hesabınızdan tahsil edilecektir.
• Bir aboneliği iptal ettiğinizde, aboneliğiniz dönem sonuna kadar aktif kalacaktır. Otomatik yenileme devre dışı bırakılacak, ancak mevcut abonelik iade edilmeyecek.
• Ücretsiz deneme süresinin kullanılmayan kısmı, teklif edilirse, abonelik satın alınırken kaybedilir.

Remini indir 2022 türkçe

Uygulamanın gelecekteki bir sürümünde görmek istediğiniz bir özellik isteğiniz mi var? support-android@remini.ai adresinden bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Hizmet Şartları: https://www.bendingspoons.com/tos.html?app=1470373330
Gizlilik Politikası: https://www.bendingspoons.com/privacy.html?app=1470373330

Remini, Remini apk, Remini indir, Remini apk indir, Remini 2.5.0.202122083, Remini 2.5.0.202122083 apk, Remini 2.5.0.202122083 indir, Remini 2022, Remini apk 2022, Remini son sürüm, güncel Remini indir

Regt.eu'dan Remini APK indir indirmeyi tercih ettiniz için teşekkürler :D, Ayrıca APK indirme siteleri arasında en güvenilir sitelerden biri olmayı başardığımız için ve bunu sizin sayenizde başarabilidiğimiz için hepinize tekrardan teşekkürler. Remini APK indir gibi onlarca .apk dosyasını güvenli ve hızlı bir şekilde indirmek için Android Uygulamalar kategorisine girin ve keyfini çıkarın. Ayrıca en güncel Remini APK indir indir

What's new

Merhaba Remini Kullanıcıları,
Bugün Geliştirme özelliğimizi denemek için mükemmel bir gün! Geliştirilmiş fotoğraflarınızın keyfini her zamankinden daha fazla çıkarmanızı sağlamak için görünümü ve hissi iyileştirdik.
Şerefe,
Remini Ekibi
P.S. Yeni Video Enhance'de çok çalışıyoruz ve onu daha hızlı, daha sezgisel ve daha güçlü hale getiriyoruz. Çok yakında, takipte kalın!

Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *