TCDD Taşımacılık

1.9.3

TCDD Taşımacılık AŞ artık cebinizde. TCDD Taşımacılık ile tren bileti satın alabilirsiniz. Android için en güncel TCDD Taşımacılık indir 2022.
Developer
TCDD TAŞIMACILIK AŞ
Version
1.9.3
Updated
29 Ocak 2022
Requirements
4.4 ve sonrası
Size
4,6M
Get it on
Google Play

Report this app

Images

Description

TCDD Taşımacılık için en güncel sürümü indir. Android için en güncel TCDD Taşımacılık indir.
En son Sürüm ve Versiyonu indirebilmek için Regt sitemizi kullanabilirsiniz. TCDD Taşımacılık için sitemizde bulunan Seyahat ve Yerel kategorisinde biri olan onlarca içerikten birini indirmeye çalışıyorsunuz. Bunun için kullanabileceğiniz, en kaliteli sitelerden biri olan Regt.eu tercih ettiniz.

Ayrıca Bakınız: TCDD Taşımacılık Play Store Linki


83
/ 100


TCDD Taşımacılık ile tren bileti satın alabilirsiniz. Android için en güncel TCDD Taşımacılık indir 2022.

APK Detayları:

TCDD Taşımacılık APK

TCDD Taşımacılık AŞ artık cebinizde. TCDD Taşımacılık AŞ, iletişim ve bilişim teknolojisinin sunduğu fırsatlarla daha hızlı ve daha rahat yolculuk imkanı sunuyor. Gişeye Gelmeden Online Bilet Alabilirsiniz. Elektronik Yolcu Bilet. İşlemleri Sistemi (EYBİS) ile gişelere gelmeden mobil uygulamadan, internetten, çağrı merkezinden biletinizi alabilirsiniz.

TCDD Taşımacılık Mobil Uygulaması

Satış işleminin tamamlanmasının ardından biletiniz SMS ve e-posta ile tarafınıza gönderilir. Trene binerken resimli bir kimlik belgesi ibraz etmek zorunludur.

TCDD Taşımacılık İletişim

Çağrı Merkezi
Çağrı Merkezi, 444 82 33 no.lu özel servis numarası ile 7 gün 24 saat size hizmet veriyor.
Çağrı Merkezimizden; yolcu, yük ve liman hizmetleri konusunda her türlü bilgi verilirken, biletle ilgili işlemlerle öneri ve şikâyetlere ilişkin hizmetler yapılıyor.
Whatsapp üzerinden Anlık Şikâyet, Anlık Çözüm Uygulaması
0507 321 82 33 numaralı Whatsapp hattına 7/24 ulaştırılan mesajlarınıza 5-15 dakika içerisinde dönüş yapıyoruz.

TCDD Taşımacılık Mobil indir

YHT Eğlence Sistemi ile Canınız Hiç Sıkılmaz. YHT Eğlence Sistemi ile koltuklarda yer alan ekranlardan veya kendi dizüstü bilgisayar, tablet, cep telefonlarından bağlanarak film, müzik, e-kitap, oyun gibi içeriklere ulaşabilirsiniz. Yolcu Haklarınızı Öğrenin. TCDD Taşımacılık trenlerinde seyahat eden yolcularımızın hakları vardır.

TCDD Taşımacılık indir

Bu hakların bazıları şunlardır:
Danışma hakkı
Kolay Bilet Satın Alma Hakkı
Güvenli Yolculuk ve Konfor Hakkı
Engelli ve Hareket Kabiliyeti Kısıtlı Yolcuların Yardım Talep Hakkı
Sefer İptalleri ve Tehirlerde Yolcu Hakları
Talep Öneri ve Şikâyet Hakkı
Seyahati Gözünüzde Büyütmeyin, Yüksek Hızlı Trenle Çok Yakın
Yüksek hızlı trenle, Ankara-Konya, Ankara-Eskişehir, Ankara-İstanbul, Konya-İstanbul hatlarında hızlı konforlu seyahat keyfe dönüşür.
YHT Bağlantılı Kombine Taşımacılıkla Yolları Kısaltın
YHT bağlantılı otobüs, Dizel Tren Setleri ile Bursa, Kütahya, Afyonkarahisar, Karaman, Denizli, Antalya’ya YHT konforundan ve hızından faydalanarak kısa sürede gidebilirsiniz.

TCDD Taşımacılık Nedir?

Trende seyahat konforunuza harika bir lokanta da eşlik ediyor
Yüksek hızlı trenler ile Doğu Ekspresi, Güney-Vangölü, İzmir Mavi, Konya Mavi Trenlerinde bulunan yemekli vagonlarda yiyecek ve içecek ihtiyacınızı karşılamanız mümkündür.
Trenlerde Seyahat Güvence Altında
Meydana gelen tren kazalarında;
Yolcuların can kaybı ve yaralanmalarında,
Eşyalarının zarar görmesi durumunda,
mevzuat çerçevesinde tazmin edilir.

TCDD Taşımacılık Bilet

  1. TCDD Taşımacılık Resmi Web Sitesi

YHT’lerde Bilet Tipleri. Değişiklik ve iade hakkına göre ücretlendirilen üç tür bilet bulunur. “Hesaplı Bilet”, “Standart Bilet” ve “Esnek Bilet”. Son Dakika Bileti Nasıl Alınır?. Yolcular, biletlerini trenin çıkış istasyonundaki gişelerden 5 dakika öncesine kadar, Diğer satış kanallarından (internet, mobil, çağrı merkezi vb) ise trenin çıkış istasyonundan kalkışına 15 dakika öncesine kadar alabilir. YHT, Anahat Trenlerinde Biletlerin Geçerliği. YHT ve anahat trenlerinde, biletler satıldığı tarih, sefer, vagon ve yer numarasında geçerlidir. Başka bir tarih ve seferde kullanılamaz.

TCDD Taşımacılık APK indir

Anahat trenlerinde numarasız vagonlara yapılan satışlara ait biletler, biletin üzerinde belirtilen tarih ve seferde geçerlidir. Yolcunun kontrollerde biletini ispat etmesi yeterlidir. Bölgesel Tren Biletlerinin Geçerliği. Bölgesel tren biletleri, yolculuk mesafesine bağlı olarak bölge, saat, gün ve sefer/ seferler bazında geçerlidir. Bölgesel tren seyahatlerinde fiziki bilet ibrazı zorunludur. Yolcular, geçerlik süresi içinde kullanılmayan bölgesel tren biletleri için herhangi bir hak talebinde bulunamaz. Bölgesel tren biletleri tek yön bileti ise satıldığı gün, gidiş-dönüş bileti ise gidiş bileti satıldığı gün, dönüşü ertesi gün dâhil geçerlidir ve TCDD Taşımacılık indir.

Regt.eu'dan TCDD Taşımacılık indirmeyi tercih ettiniz için teşekkürler :D, Ayrıca APK indirme siteleri arasında en güvenilir sitelerden biri olmayı başardığımız için ve bunu sizin sayenizde başarabilidiğimiz için hepinize tekrardan teşekkürler. TCDD Taşımacılık gibi onlarca .apk dosyasını güvenli ve hızlı bir şekilde indirmek için Seyahat ve Yerel kategorisine girin ve keyfini çıkarın. Ayrıca en güncel TCDD Taşımacılık indir

What's new

  • Açık Bilet kullanımı iyileştirildi.
  • TCDD Taşımacılık indir

Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *