Thunder VPN APK

21.5

Thunder VPN APK için en güncel sürümü indir. Android için en güncel Thunder VPN APK indir.
Geliştirici
Thunder Vpn
Sürüm
21.5
Actualización
22 Haz 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

Açıklama

Thunder VPN APK için en güncel sürümü indir. Android için en güncel Thunder VPN APK indir.
En son Sürüm ve Versiyonu indirebilmek için Regt sitemizi kullanabilirsiniz. Thunder VPN APK için sitemizde bulunan Araçlar kategorisinde biri olan onlarca içerikten birini indirmeye çalışıyorsunuz. Bunun için kullanabileceğiniz, en kaliteli sitelerden biri olan Regt.eu tercih ettiniz.

Ayrıca Bakınız: Thunder VPN APK Play Store Linki


69
/ 100


Thunder VPN APK için en güncel sürümü indir. Android için en güncel Thunder VPN APK indir.
Thunder VPN APK için en güncel sürümü indir. Android için en güncel Thunder VPN APK indir.

Thunder VPN – Daha Güvenli VPN APK

Thunder VPN, ücretsiz VPN hizmeti sağlayan ışık hızında bir uygulamadır. Herhangi bir konfigürasyona gerek kalmamıştır, ancak tek bir tuşla İnternete güvenli ve anonim olarak erişebilirsiniz.

Thunder VPN, İnternet bağlantınızı şifreler, böylece üçüncü taraflar çevrimiçi etkinliğinizi izleyemez, bu da onu tipik bir proxyden daha emin hale getirir, bilhassa halka aleni parasız Wi-Fi kullanırken İnternetinizin güvenliğini sağlar.

Amerika, Avrupa ve Asyayı içeren küresel bir VPN ağı kurduk ve yakında daha da fazla ülkeye yayılacağız. Çoğu sunucunun kullanımı ücretsizdir, bayrağa tıklayabilir ve dilediğiniz zaman sunucuyu değiştirebilirsiniz.

Neden Thunder VPNi seçmelisiniz?
Çok sayıda sunucu, yüksek hızlı bant genişliği
VPN kullanan uygulamaları seçin (Android 5.0 gerekir)
Wi-Fi, 5G, LTE/4G, 3G ve tümü ile çalışır mobil veri taşıyıcıları
Kayıt tutmama politikası
Akıllı sunucu tarzı
İyi tasarlanmış kullanıcı arayüzü, az sayıda REKLAM
Kullanım ve zaman sınırı yok
Kayıt veya yapılandırma gerektirmez
Ek izin gerektirmez
Minimal ebat ve daha emin

Thunder VPN APK

Dünyanın en süratli ve emin sanal hususi ağı olan Thunder VPNi indirin ve tüm bu özelliklerin tadını çıkarın!

Thunder VPN bağlantısı başarısız olursa, endişelenmeyin, sorunu düzeltmek için şu adımları takip edebilirsiniz:
1) Bayrak simgesine tıklayın
2) Sunucuları kontrol etmek için yenile düğmesine tıklayın
3) Yeniden bağlanmak için en süratli ve en stabil sunucuyu seçin

Uygulamanın gelişmesini sürdürmek ve daha iyi hale getirmek için önerilerinizi ve iyi değerlendirmelerinizi bekliyoruz 🙂

VPN ile ilgili tanıtım

Bir sanal hususi ağ (VPN), hususi bir ağı genel bir ağ üzerinden genişletir ve kullananların, cihazları direkt hususi ağa bağlıymış şeklinde paylaşılan veya genel ağlar üstünden veri gönderip almasını sağlar.

Thunder VPN – Daha Güvenli VPN 2022 Versiyon

Bireysel İnternet kullanıcıları, coğrafi kısıtlamaları ve sansürü atlatmak için veya kişisel kimlik ve konumu korumak amacıyla proxy sunuculara bağlanmak için işlemlerini bir VPN ile güvence altına alabilir. Bununla birlikte, birtakım web siteleri coğrafi kısıtlamalarının aşılmasını önlemek için malum VPN teknolojisine erişimi engeller.

VPNler çevrimiçi bağlantıları tamamen anonim yapamazlar, sadece genellikle gizliliği ve güvenliği artırabilirler. Özel bilgilerin ifşasını önlemek için VPNler tipik olarak tünel oluşturma protokolleri ve şifreleme teknikleri kullanılarak yalnızca kimliği doğrulanmış uzaktan erişime izin verir.

Mobil sanal hususi ağlar, VPNnin bir uç noktasının tek bir IP adresine sabitlenmediği, bunun yerine hücresel taşıyıcılardan gelen veri ağları benzer biçimde muhtelif ağlarda yada birden oldukca Wi-Fi erişim noktası içinde gezdiği ayarlarda kullanılır. Mobil VPNler, güvenlik güçlerine, bir mobil ağın değişik alt ağları içinde gezinirken bilgisayar destekli görevlendirme ve kabahat veritabanları şeklinde vazife açısından eleştiri uygulamalara erişim sağladıkları kamu güvenliği alanında yaygın olarak kullanılmaktadır.

Regt.eu'dan Thunder VPN APK indirmeyi tercih ettiniz için teşekkürler :D, Ayrıca APK indirme siteleri arasında en güvenilir sitelerden biri olmayı başardığımız için ve bunu sizin sayenizde başarabilidiğimiz için hepinize tekrardan teşekkürler. Thunder VPN APK gibi onlarca .apk dosyasını güvenli ve hızlı bir şekilde indirmek için Araçlar kategorisine girin ve keyfini çıkarın. Ayrıca en güncel Thunder VPN APK indir

Yenilikler

  • VPN APK

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir