TYT Matematik Temel Kavramlar

1.0

Temel Kavramlar konusunu öğrenmek için bu uygulamayı kullanın. TYT Temel Kavramlar konusu Matematikte önemli bir konudur.
4.7/5 Oylar: 16
Geliştirici
mtmtk
Sürüm
1.0
Actualización
26 Ağustos 2017
Gereksinimler
4.0 ve sonrası
Boyut
2,3M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

Açıklama

TYT Matematik Temel Kavramlar için en güncel sürümü indir. Android için en güncel TYT Matematik Temel Kavramlar indir.
En son Sürüm ve Versiyonu indirebilmek için Regt sitemizi kullanabilirsiniz. TYT Matematik Temel Kavramlar için sitemizde bulunan Eğitim kategorisinde biri olan onlarca içerikten birini indirmeye çalışıyorsunuz. Bunun için kullanabileceğiniz, en kaliteli sitelerden biri olan Regt.eu tercih ettiniz.

Ayrıca Bakınız: TYT Matematik Temel Kavramlar Play Store Linki


83
/ 100


Temel Kavramlar konusunu öğrenmek için bu uygulamayı kullanın. TYT Temel Kavramlar konusu Matematikte önemli bir konudur.

APK Detayları:

Temel Kavramlar Nedir?

Temel Kavramlar nedir diye soruyorsanız bu uygulama sizin için birebir çözümdür. Bu konu matematikteki en temel konudur. Temel Kavram konusunu yapabilen öğrenciler TYT Matematikte en az 7+ net yapmaktadır.

TYT temel kavramlar konusunun formül ve çözümlü örneklerini bu uygulamada bulabilirsiniz. Bu uygulamadaki konular yeni sınav sistemine uygun bir şekilde ele alınmıştır.

Tyt Matematik uygulaması her nerede olursanız olun sınavınıza çalışmanıza imkan sağlamaktadır . Üstelik herhangi bir bilginiz olmasa bile konu anlatımı kısmından konuları öğrenip öğrendiğiniz konunun testlerini çözerek konuyu bitirebilirsiniz.

TYT Temel Kavram Konusu

TYT Temel Kavram Konusu ve Uygulamamızda bütün konular ve sorular yeni müfredata göre hazırlanmıştır.
Sınavınıza kusursuz hazırlanmanız hedeflenmektedir. Bütün konuları konu anlatımlı kısımdan öğrenip testlerinizi bitiriniz.

temel kavramlar
temel kavramlar

Bütün konularınız bittiğinizde denemeler kısmında öğrendiğiniz bütün konuları test edebilirsiniz Ayrıca çıkmış soruları çözerek sınavda gelebilecek tarzdaki soruları görmüş olursunuz.

Bu uygulamayı kullanarak plansız ve düzensiz çalışmanın sana yüklediği yorucu hislerden kurtulman mümkün. Gir ve deneyimle;

– Günlere ayrılmış konuları zamanında bitir ve bitirdiğine dair işaretle
– Senin için araştırdığımız YouTube ders anlatımlarından yararlan
– İlerleme grafiğini takip et ve motivasyonunu arttır
– Pomodoro tekniği ile çalış ve verimli sonuçlar elde et

TYT Temel Kavramlar Android

TYT Temel Kavramlar Android ve Hadi ne duruyorsun, denemek bedava
TYT sınavında Matematik dersinden 2018,2019 ve 2020 yıllarında çıkmış
sorular ve bu soruların çözümleri yapılmıştır.
uygulama da;
bu sorular Yıllara göre ve
Konulara göre olarak iki grupta toplanmıştır.

Matematik Temel Kavramlar

Matematik Temel Kavramlar ve Hangi yılda hangi konudan kaç soru çıktığını kolaylıkla bulabilir ve bu soruların çözümlerini hemen altında görebilirsiniz.
  • TYT ye çalışan öğrenciler için bir başvuru kaynağı olacaktır. TYT Matematik çıkmış sorular uygulamasında sorular konulara göre gruplandırılmıştır.

Temel Kavramlar Konu Anlatımı

Temel Kavramlar Konu Anlatımı, Matematiği zor mu buluyorsunuz…
Bu dersin zorluğunun bir kısmı
Formüllerin ezberlenmesi
Bu uygulama ile formüller elinizin
Altında olduğu için soruları çözerken
Hiç zorlanmayacaksınız…
Devamlı formüllere bakarak
Soruları çözdüğünüz de farkına
Varmadan formülleri ezberlemiş
Olacaksınız
Ve buna çok şaşıracaksınız…
Matematik dersinde
Tekrar çok önemlidir
Formüllerin tekrarı onların ezberlenmesinde çok faydalı
Olacaktır.
Gruba katıl butonuna tıklayarak 50 kişilik gruplara yerleştirilirsiniz. Bu gruplarda soru sorabilir veya soruları cevaplayabilirsiniz.
AYT ve TYT konularını rahatlıkla bulabileceğiniz uygulama ile dilediğiniz her yerde konu öğrenebilirsiniz. Sınavda karşınıza gelebilecek tüm soruların çözüm yollarını uygulama sayesinde öğrenerek çözebileceksiniz.
Şenol hoca (Şenol Aydın) tarafından yazılan kitapların videolu soru çözümlerini içerir. TYT Geometri, AYT Matematik, TYT Temel Matematik, Çerez Problemler, Soru Bankası.

TYT Temel Kavramlar Soruları

TYT Temel Kavramlar Soruları, ve Şenol hoca tarafından sıfırdan başlayan ya da temelini geliştirmek isteyen öğrenciler için özel kitapları çözümlerini içermektedir.

Büyük bir özenle hazırlanan bu soruların kitap üzerinde çözemediğiniz cevaplarını uygulama üzerinden videolu anlatımını bulabilirsiniz. Çözdünüz soruların da en doğru çözüm tekniklerini uygulama üzerindeki videolardan öğrenebilirsiniz.

3 Adımda sorularınız bulabilirsiniz.

  1. – 1 adım kaynak kitabın seçilmesi,
  2. – 2 adım kitaptaki konun seçilmesi,
  3. – 3 adım hangi sorunun çözümüne bakacağınız belirleyerek çözüm videosuna ulaşabilirsiniz. Matematik ve geometri bu sayede sorun olmaktan çıkacak.

Matematik Temel Kavramlar Soruları

Matematik Temel Kavramlar Soruları ve Uygulamada yer alan kitap çözümleri;

– Merhaba AYT Matematik Soru Bankası
– TYT Geometri Sınav İkizi Soru Bankası
– AYT Matematik Sınav İkizi Soru Bankası
– Çıtır Çerez Problemler
– Merhaba TYT Temel Matematik Çözüm Asistanlı Soru Bankası
– Alıştırmalarla Matematik
– TYT Matematik Sınav İkizi Soru Bankası

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.trk.ygsmatematiktemelkavramlar&hl=tr

Matematik, Geometri dersleri artık sorun olmaktan çıkıyor. Özellikle üniversiteye hazırlanan öğrencilerin matematik sıkıntısını ortadan kaldırabilmek için geliştirdiğimiz tyt matematik uygulamasını sizlere sunuyoruz. matematikle hiç ilgisi olmayanların bile kullanabileceği güzel renkli anlatımı ile kolay anlaşılabilir olmasını göz önünde bulundurduk. Öğrencilerin fikirleri doğrultusunda sadeliğe, renklendirmeye göz yormayacak ve okunaklı bir şekilde dizayn ederek geliştirildi herkes kullansın diye en düşük android telefonlar bile kullanabilecek ve boyut olarak en düşük megabayt (mb)’ ya indirerek sizlere sunduk, ve karşınızda reklamsız, boş cümle bulundurmayan bir uygulama bulunuyor.

TYT Temel Kavramlar Test

tyt temel kavramlar
tyt temel kavramlar

TYT Temel Kavramlar Test ve Full Matematik Video Çözüm Kitaptaki soru çözümlerini görebileceğiniz ücretsiz uygulama. Soruların tamamının çözümü yapılmaktadır. Eksik soruların çözümleri tamamlandıkça uygulama içerisinde güncellenmektedir. Hardal YKS (TYT – AYT) matematik uygulaması üniversite hazırlık sürecini bizzat yaşamış İTÜ’lü öğrenciler tarafından geliştirilmiştir. Bu süreci yaşayan geliştiricilerimiz, bu süreçteki problemlere çözüm bulmak ve zorlandıkları şeyleri kolaylaştırmak için bu uygulamayı geliştirmiştir. Genel olarak öğrencilerin yaşadıkları zorluklar:

> Konu anlatım ve test kitaplarının çok kalın ve pahalı olması.> Üniversite sınavı hazırlığı uzun bir süreç olduğundan konunun unutulması, formüllerin karıştırılması ve sıklıkla konunun genel tekrarının yapılması ihtiyacı.

> Özel derslerin ve dershanelerin pahalı olması.

Matematik Temel Kavramlar Test

Matematik Temel Kavramlar Test ve Herhangi bir konu çalışılmak istendiği zaman konu anlatım kitaplarının konunun özü yerine, kafa karıştıracak ve sınav sürecinde ihtiyacımız olmayacak birçok bilgi barındırması.

> Üniversite sınavında 66 tane matematik konusunu anlamak ve formüllerini akılda tutmak.
Saydığımız bu zorluklara çözüm bulmak ve üniversite sınavına hazırlanan arkadaşlarımıza yardımcı olmak adına Hardal YKS Matematik uygulamasını geliştirdik ve Regt.eu ile APK indir.

Temel Kavramlar Testi Çöz

Temel Kavramlar Testi Çöz ve Hardal YKS matematik konu anlatımları tamamen 2021 TYT – AYT sınavlarında çıkacak sorulara göre hazırlanmıştır. Konunun özü ve müfredatta olan formüller bulunmaktadır. Uygulamada sınavda çıkmayacak ek bir formül veya bilgi bulunmamaktadır.

TYT Matematik Temel Kavramlar indir

Hardal YKS Matematik uygulamasında:
> Üniversite sınavında çıkabilecek 66 matematik konusunun detaylı anlatımı.
> Her konuya örnek çözümlü sorular.
> Çözümlü çıkmış sorular.Uygulamayı:
> Herhangi bir konu eksiğinizi tamamlamak.
> Test çözerken konunun formüllerine rahatlıkla ulaşabilmek.
> Konuyu tekrar etmek için kullanabiliriz ve TYT Matematik Temel Kavramlar konusu için Regt.eu sitesini kullanın.
Regt.eu'dan TYT Matematik Temel Kavramlar indirmeyi tercih ettiniz için teşekkürler :D, Ayrıca APK indirme siteleri arasında en güvenilir sitelerden biri olmayı başardığımız için ve bunu sizin sayenizde başarabilidiğimiz için hepinize tekrardan teşekkürler. TYT Matematik Temel Kavramlar gibi onlarca .apk dosyasını güvenli ve hızlı bir şekilde indirmek için Eğitim kategorisine girin ve keyfini çıkarın. Ayrıca en güncel TYT Matematik Temel Kavramlar indir

Yenilikler

  • Temel Kavram Konusu

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir