Voloco Premium APK

6.5.1

Voloco, otomatik akort, armoni ve ses kodlamayı (vocoding) bir araya getiren gerçek zamanlı bir ses işleme uygulamasıdır. Voloco Premium APK, otomatik akort, armoni ve ses kodlamayı (vocoding) bir araya getiren gerçek zamanlı bir ses işleme uygulamasıdır ve Voloco Premium APK indir. Müzik koleksiyonunuzdan ya da Voloco'nun ücretsiz ritim kütüphanesinden bir parça seçerek şarkı söyleyin ya da rap yapın; Voloco parçanın tuşlarını tahmin eder ve sesinizin akordunu o tuşa göre yapar.
Geliştirici
RESONANT CAVITY
Sürüm
6.5.1
Actualización
16 Nisan 2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
16M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

Açıklama

Voloco Premium APK için en güncel sürümü indir. Android için en güncel Voloco Premium APK indir.
En son Sürüm ve Versiyonu indirebilmek için Regt sitemizi kullanabilirsiniz. Voloco Premium APK için sitemizde bulunan Müzik ve Ses kategorisinde biri olan onlarca içerikten birini indirmeye çalışıyorsunuz. Bunun için kullanabileceğiniz, en kaliteli sitelerden biri olan Regt.eu tercih ettiniz.

Ayrıca Bakınız: Voloco Premium APK Play Store Linki


79
/ 100


Voloco Premium APK, otomatik akort, armoni ve ses kodlamayı (vocoding) bir araya getiren gerçek zamanlı bir ses işleme uygulamasıdır ve Voloco Premium APK indir. Müzik koleksiyonunuzdan ya da Voloco’nun ücretsiz ritim kütüphanesinden bir parça seçerek şarkı söyleyin ya da rap yapın; Voloco parçanın tuşlarını tahmin eder ve sesinizin akordunu o tuşa göre yapar.

Voloco Premium APK

KOLAY PAYLAŞIM
Voloco, performanslarınızı ses veya video olarak kaydetmenizi sağlar, böylece kolayca paylaşımda bulunabilirsiniz. Kendi müzik video özçekiminizi oluşturun! Instagram’a gönderin ve bizi etiketleyin. Eğer beğenirsek, sosyal medya hesaplarımızla bunu paylaşırız.

DIŞA AKTARMA
Miksinizi başka bir uygulama ile bitirmek istiyorsanız, bu çok kolay. Bir parçanın üzerine rap yapabilir veya şarkı söyleyebilir, kendinizi kaydedebilir ve sadece sesinizi dışa aktararak nihai miksi başka bir ortamda yapabilirsiniz.

EN ÇOK DİNLENEN PARÇALAR
Uygulamanın En Çok Dinlenen Parçalar bölümünde, kullanıcıların Voloco ile yaptıkları profesyonel kalitedeki parçaların bazılarına göz atın.

Voloco Premium APK indir

RİTİM KÜTÜPHANESİ
Üzerine rap yapmak veya şarkı söylemek için, ritim kütüphanesinden bir ritim seçin.

ONLARCA ÖN AYAR
Voloco Premium, sekiz adet vokal efekt ön ayar paketine sahiptir:

Başlangıç: İki çeşit otomatik vokal akoru, zengin bir armoni önayarı, bir ses kodlayıcı ve gürültü azaltma.
Modern Rap I: Vokallerinize stereo genişlik, kalınlık ve ağırlık ekleme.
Modern Rap II: Doğaçlamalar için mükemmel olan genişletilmiş armoniler ve efektler.
P-Tain: Aşırı pitch düzeltme ve yedinci akor. RnB ve rap için mükemmel.
Bon Hiver: Bon Iver’ın “Woods” şarkısı tarzında lush armonileri ve otomatik vokal akortu.
8 Bit Chip: 80’lerden en sevdiğiniz oyunlar gibi bipler ve zıplar.
Duft Pank: Fransız elektronik düetine benzer funky ses kodlayıcı.
Sitar Kahramanı: Klasik Hint müziğinden esinlenmiştir ve Voloco Premium APK.

Regt.eu'dan Voloco Premium APK indirmeyi tercih ettiniz için teşekkürler :D, Ayrıca APK indirme siteleri arasında en güvenilir sitelerden biri olmayı başardığımız için ve bunu sizin sayenizde başarabilidiğimiz için hepinize tekrardan teşekkürler. Voloco Premium APK gibi onlarca .apk dosyasını güvenli ve hızlı bir şekilde indirmek için Müzik ve Ses kategorisine girin ve keyfini çıkarın. Ayrıca en güncel Voloco Premium APK indir

Yenilikler

6.5 sürümüyle, herhangi bir sese Voloco efektleri ekleyebilir veya en sevdiğiniz şarkıdan vokalleri kaldırabilir ve bunları kendi şarkınızla değiştirebilirsiniz. Hemen deneyin!

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir