WhatsApp Business

2.22.24.78

WhatsApp Business APK, WhatsApp'ta ticari varlığa sahip olmanıza, müşterilerinizle daha verimli iletişim kurmanıza ve işinizi büyütmenize yardımcı olur. İş ve kişisel telefon numaralarınız ayrıysa, aynı telefonda hem WhatsApp Business APK hem de WhatsApp Messenger yüklü olabilir ve bunları farklı numaralarla kaydedebilirsiniz.
Geliştirici
WhatsApp LLC
Sürüm
2.22.24.78
Actualización
7 Ara 2022
Gereksinimler
4.1
Boyut
44 Mb
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

Açıklama

WhatsApp Business için en güncel sürümü indir. Android için en güncel WhatsApp Business indir.
En son Sürüm ve Versiyonu indirebilmek için Regt sitemizi kullanabilirsiniz. WhatsApp Business için sitemizde bulunan Android kategorisinde biri olan onlarca içerikten birini indirmeye çalışıyorsunuz. Bunun için kullanabileceğiniz, en kaliteli sitelerden biri olan Regt.eu tercih ettiniz.

Ayrıca Bakınız: WhatsApp Business Play Store Linki


72
/ 100


Meta’tan WhatsApp Business

WhatsApp Business, WhatsApp’ta ticari varlığa sahip olmanıza, müşterilerinizle daha verimli iletişim kurmanıza ve işinizi büyütmenize yardımcı olur.

İş ve kişisel telefon numaralarınız ayrıysa, aynı telefonda hem WhatsApp Business hem de WhatsApp Messenger yüklü olabilir ve bunları farklı numaralarla kaydedebilirsiniz.

WhatsApp Messenger’da bulunan özelliklere ek olarak, WhatsApp Business bunları içerir:

WhatsApp Business APK

• İŞLETME PROFİLİ: İşletme müşterilerinizin web siteniz, konumunuz veya iletişim bilgileriniz gibi faydalı bilgileri bulmalarına yardımcı olmak için bir profil oluşturun.

• İŞLETME MESAJ ARAÇLARI: Dışarıda olduğunuzu belirtmek için Dışarıda mesajları kullanarak veya müşterilerinizin gönderdikleri ilk mesaja sizi tanıtıcı Karşılama mesajı göndererek müşterilerinize daha hızlı cevap verin.

WhatsApp Business APK indir

• SABİT TELEFON NUMARASI DESTEĞİ: WhatsApp Business’ı sabit hatlı bir telefon numarasıyla kullanabilir ve müşterileriniz size bu numaradan mesaj gönderebilir. Doğrulama sırasındaki, kodu telefon görüşmesi üzerinden almak için “Beni ara” seçeneğini kullanın.

• HEM WHATSAPP MESSENGER’I HEM DE WHATSAPP BUSINESS’I KULLANIN: Aynı telefonda hem WhatsApp Business hem de WhatsApp Messenger kullanabilirsiniz ama her bir uygulamanın kendine ait bir telefon numarası olması gerekir.

WhatsApp Business indir

• WHATSAPP WEB: Bilgisayarınızın tarayıcısından müşterilerinize daha verimli cevap verebilirsiniz.

WhatsApp Business, WhatsApp Messenger’ın üzerine kuruludur ve multimedya, ücretsiz aramalar*, ücretsiz uluslararası mesajlaşma*, grup sohbeti, çevrimdışı mesajlar ve daha fazlasını gönderme yeteneği gibi güvendiğiniz bütün özellikleri içerir.

*Veri ücreti uygulanabilir. Ayrıntılar için sağlayıcınıza başvurun.

Not: WhatsApp Sohbet yedeğini WhatsApp Messenger’dan WhatsApp Business’a indirdiğinizde bu yedeği WhatsApp Messenger’a bir daha geri yükleyemezsiniz. Geri dönmek isterseniz WhatsApp Business’ı kullanmaya başlamadan önce telefonunuzdaki WhatsApp Messenger yedeklemesini bilgisayarınıza kopyalamanızı öneririz.

———————————————————
Sizden haber almak bizi her zaman mutlu eder! Eğer bir öneriniz, sorunuz veya merak ettiğiniz konu varsa lütfen bize e-posta ile ulaşın:

smb@support.whatsapp.com

Veya bizi twitter’da takip edin:


@WhatsApp
———————————————————

Regt.eu'dan WhatsApp Business indirmeyi tercih ettiniz için teşekkürler :D, Ayrıca APK indirme siteleri arasında en güvenilir sitelerden biri olmayı başardığımız için ve bunu sizin sayenizde başarabilidiğimiz için hepinize tekrardan teşekkürler. WhatsApp Business gibi onlarca .apk dosyasını güvenli ve hızlı bir şekilde indirmek için Android kategorisine girin ve keyfini çıkarın. Ayrıca en güncel WhatsApp Business indir

Yenilikler

• Şimdi Aramalar sekmesinde WhatsApp aramanız için bağlantı oluşturup paylaşabiliyorsunuz.
• Artık gruptan ayrıldığınız yalnızca yöneticilere bildiriliyor.

Whatsapp Business Son Sürüm APK indir

• Şimdi grup yöneticileri diğer grup üyelerinin mesajlarını herkesten silebiliyor. Tüm katılımcılar mesajı kimin sildiğini görebiliyor.
• Durum özelliği üzerinden paylaşılan bağlantıların önizlemelerini görebiliyorsunuz.
• Şimdi Durum İfadeleri ile Durum gönderilerine ifade bırakmak çok kolay.

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir